2733
2734
عنوان

رابطه تون با عروستون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1875 بازدید | 119 پست

عروستون فک نکنم فضولی باشه شاید خودشو جزو شما میدونه اینجوری رفتار میکنه.!!

عزیزم شما خودتون هم عروس ی نفره دیگ هسین.

خواهرشوهربازی درنیارین 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یه ساختمونیم همیشه تو خونمونه،ما جلوش حرف نمیزنیم داداشم که میاد خونمون ازمون میپرسه خب به نظرت ج ...

اگه رفت و آمدتون رو هم کمتر کنید عالیه.

یه ساعتایی از روز وقتی میاد چراغای کل خونه رو خاموش کنید که مثلا الان ظهره و میخواید بخوابید یا برید حاضر شید که میخواید برید بیرون و... کم کم متوجه میشن که هر زمانی نمیتونن بیان و برن

به درک اینوبدون عروس بیشترحرص میخوره تاخواهرشوهرفقط پدرمادرتوحالی کن وپرشون کن اگه واقعااافکرمیکنی ح ...

خودشون میدونن اگ من باشم اونا بیان ناراحت میشم تاحالا رو در رو نشدم از اون موقع باهاش منم شیرینی بارداریمو به همه دادم بعد ک دعوتم نکرد ب اون ندادم😁

الان من حامله ام همه هوامو دارن 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
نه داداش من ازین افراده که خودش زود بهش برمیخوره و جبهه میگیره، مامانم ازین میترسه که باهامون قطع را ...

بگو مهم نیست برادری که بخواد با ی حرف قطع رابطه کنه از پدرومادرش بزنه واقعا نوبره دیگه

بابات چی؟ ببخشید برادرت عاقل نیست بنظرم عیب ازونه کلا پسر عاقل نباشه عروس راهش برا رفتارای غیر مودبا ...

انقد بدم میاد پدرشوهرا تو کارای خاله زنک دخالت میکنن خیلی زشته واقعاا

خداروشکر مپدرشوهرم ازاینجور اخلاقا نداره کلا کم حرفه سرش تو کار خودشه.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
خودشون میدونن اگ من باشم اونا بیان ناراحت میشم تاحالا رو در رو نشدم از اون موقع باهاش منم شیرینی بار ...

آفرین چشم قشنگم تامیتونی ادبش کن ببینم چه میکنی 😉😉💓

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
آفرین چشم قشنگم تامیتونی ادبش کن ببینم چه میکنی 😉😉💓

😂😂😂😂فداتم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
انقد بدم میاد پدرشوهرا تو کارای خاله زنک دخالت میکنن خیلی زشته واقعاا خداروشکر مپدرشوهرم ازاینجور ا ...

کار خاله زنکی نیست مدیریت خونس واقعا به عروس چه ربطی داره جهیزیه خواهر شوهر وقتی مدیریت خونه از دس رفته هرکی هرکی شده وظیفشه خونه رو مرتب کنه وگرنه اوضاع هی بدتر میشه میگه عروسشون مدام نونشونه حریم نمیده تو کارای خواهر شوهره ام دخالت میکنه اونوقت مامانه ام که تعصب گرفتتش پس کی باید اوضاع رو درست کنه؟همین چیزا برا عروسه اتفاق میفتاد اینجا فحش بارونش میکردن خواهر شوهرو😐

یه عروس داریم قبلا خیلی کرم میرخت رازامو ب داداشم میگفت دعوا راه انداخت همه حرفامو گذاشت کف دست داداشم اونو با من لج انداخت.منم واگذارش کردم بخدا توروشم نیاوردم قطع رابطه کردم 

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

زن داداش بزرگم خیلی خانومه ولی دومی بشدت دورو وحسود با اولی مثه دوتا خواهریم با دومی وقتی یه چیزی میگه اول سکوت میکنم  خیلی بخواد ناراحتم کنه به خودش میگم 

اصلا به برادرتون نگین گناه دارن 

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
منم دقیقا فکر می کردم خوبه اما فهمیدم بد منو میره به مامانم میگه مامان سااده منم جلوی اون دعوا می کر ...

مامان من رو نمیده ماسر ی شارژر بحثمون شد

ولی کلا هیچکس خواهر خوده ادم نمیشه

2706