2737
2734
عنوان

رابطه تون با عروستون چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1875 بازدید | 119 پست
منم رابطه بدی ندارم اما چون خیلی سوال میپرسه و فضوله میخوام به برادرم بگم که بهش بگه، مامانم میگه نگ ...

اخ گفتی منم یه دونه فضول قبیح دارم ایندفع دیگه نمیگدرمم میزنم توروش😁خنده خنده میگم که کینه نشه اخه خیلی فضوله وپشت سرهمه غیبت داره وجلوشون خوبه آمارفامیلوازمادرسادم میگیره ازفامیلهای دیگه میگیره وبعدمیزنه توروشون بگوتوچکارداری 

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
جواب دادم پاک کردم 

آره دیدم پاک شده چرا 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم پاک کردم کاربرای مرد مزاحم میشن

باشه عزیز هر طور راحتی اذیتت نمیکنم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
دقیقا اینم اینجوره یه مشکل خیلی خیلی خصوصی تو خانواده پدریم پیش اومد، عموهام خونه ما بودن این اومد خ ...

اره اینم این جوریه 

این قدر به خودش حق میده کافبه با خواهرا دور هم‌جمع شیم میگه چرا به من‌نگفتید

بامن خونه مون بغل هم‌هست کافیه بو‌بکشه دارم میرم خونه خواهرم نیم ساعت بعد زنگ میزنه کجایی میگم  فلان جا میگه اع اتفاقا  زنگ زدم بهت بگم بریم‌اونجا الان منم میام😐😐😐

یا هم‌ خودش نتونه بیاد میگه دخترمم ببر با خودت🤨🤨🤨 

بلکه‌دخترش نت برداری کنه ما چیا گفتیم

جالبه یه چی بگی ده تا هم‌دختر ومادر می ذارن روش

دیگه سعی میکنم خونه خواهرام قایمکی برم چون بالاخره شاید صاحب خونه به اندازه من غذا پخته و برنامه ای بر حضور زن داداشم و دوتا بچه هاش نداره

2731

درحد سلام علیک البته بزرگه الان بارداری از بارداری صحبت میکنیم اونم خونه مامانم ببینمش خونه هاشون نمیرم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اوایل خوب بود  ولی بعد از اینکه ازدواج‌کردم اخلاقش کلا برگشت به داداشم یا حتی رو در رو به مامان ...

مشکل ما فقط فضولیشه،خسته مون کرد به همه چی کار داره، از درآمد، از موضوعات شخصی، از فامیل از هر چیزی که فکرشو کنی، به مامانم که میگیم میگه هیچی نگین اینم همینجور داره بدتر میشه

2738

با عروس بزرگمون که ۳۹ سالشه در حد فوحش ناموسی بهم میدیم ینی خیلی خوبیم اما با کوچیکه که ۲۶ سالشه هیچی چون آدم نیس ⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩ خودم ۲۰ سالمه

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
من دوتا زنداداش دارم رابطه ام باهاشون خوبه  ولی با یکیشون خیلی بهتره  با اینکه تو یه خونه ...

یکی از زنداداشای منم خیلی خوب بود مثل خواهرام دوستش داشتم ولی چنان تو کاسه ام گذاشت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

یکیشون موذی و باسیاست در ظاهر مهربان خودشو اصلا قاطی نمیکنه

اون یکی سنش بیشتر و از مادر و پدرم خیلی سواستفاده میکنه یک دوره منو خیلی اذیت کرد با رفتارهای زشتش اما بخاطر برادرم سکوت کردم و باهیچ کدوم قاطی نمیشم

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

20 ساله دیگه وارد زندگیم میشه داداشم هنوز 7 سالشه

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706