2410
2553

ارایشگری

خریدو فروش ماشین

شغلهای شوهرم رو گفتم🤗

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک لطفا

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2720
چیزهایی که مردم مجبورن بخرن....لوازم آرایش و بدلیجات و پوشاک الان بازارش کساده

اخ اخ دقیقاااا بازارمن داغون شده😣😢

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
2714

فقط خوردنی اونم جای خوب و پررفت اومد

میوه فروشی

سوپری 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
واقعا؟؟موبایل بهتره یا کافی نت ؟

موبایل.

طرف حاضره نون شبشونخوره گوشی کارکنه گوشیش اوکی باشه که بتونه مجازی بیاد

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!
کارخونه داری . کارگاه . مواد غذایی . مواد اولیه . واردات صادرات البته اگر اشنا تو گمرک داشته باشی .& ...

چقد سرمایه اولیه میخواد؟ما تا یه میلیارد میتونیم سرمایه بریزیم

الان موبایل عالیه.

من مغازه عطر و ارایشی دارم.

دارم تعمیرات موبایل یاد میگیرم.

تعمیرات هم راه اندازی کنم تا چند ماه دیگه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2706