2733
2734
عنوان

دارم ميتركم يكي ك با سياسته بياد كمك

| مشاهده متن کامل بحث + 3890 بازدید | 267 پست
اما عزیزم حالا که چیزی نگفتی اگر چاره ای برات نبود جابجا شو ولی محلشون نده دیگه طلبکار شو 

محاله برم

شوهرم هميشه ميگه پشتتم ميخام اين ي دفعه امتحانش كنم ببينم فقط حرفه يا راست ميگه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هیچوقت از حقت کوتاه نیا . به هیچکس اجازه تعیین و تکلیف تو زندگیت نده . زندگی تو حریم داره و قانون داره و تو باید آسایش و راحتی خودت الویت زندگیت باشه . همونقدر که جاریت دلش میخواد راحت باشه و فقط به خودش فکر میکنه تو هم سر حق خودت وایسا و کوتاه نیا . اصلا چه جوری جاریت و مادرشوهرت روشون شده همچین حرفی بزنن . چقدر پرو هستن

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
هیچوقت از حقت کوتاه نیا . به هیچکس اجازه تعیین و تکلیف تو زندگیت نده . زندگی تو حریم داده و قانون دا ...

مرسي عزيزم

كل زندگيم اين مشكل و ضعفو داشتم

اصلا نميتونم نه بگم اصلا!

قبلا جاي ما بوده كفتن ميريم همونجا چون ك زورش زياده من زبون ندارم حرف بزنم مطمعنم شبم ميگن بخاطر ...

بگو من نمی تونم اسباب کشی کنم چطور روش شده همچی حرفی بزنه؟

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738

سعی کن دعوا نکنی چون خونه خودشونه بگو بالا و پایین که نداره اما برام اسباب کشی سخته نمی تونم

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
بگو من نمی تونم اسباب کشی کنم چطور روش شده همچی حرفی بزنه؟

حاملم واقعنم نميتونم

چي بگم اينثد ك پوست كلفت و پر روعه اين ك چيزي نيست

حالا پارسال من ي ريموت كولر ميخاستم نداد

علنا ميگفت نميدما ن ك بهونه بياره!

مرسي عزيزم كل زندگيم اين مشكل و ضعفو داشتم اصلا نميتونم نه بگم اصلا!

متاسفانه بخوای و نخوای نه گفتن یاد میگیری به زودی ، یعنی دنیا و زندگی نه گفتن یادت میدن ، دنیا برای آدم هایی به بی زبونی ما رحم نداره و آدمای این دنیا جز سوءاستفاده از اخلاق خوب و انسانی ما کار دیگه ای در جواب نمیکنن .  ولی مواظب باش دیر نشده باشه یا حسرت این روزاتو نخوری . منم دیر نه گفتن یاد گرفتم ولی الان سر هیچ چیز کوتاه نمیام فقط منافع خودم برام مهمه مثل بقیه

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
حاملم واقعنم نميتونم چي بگم اينثد ك پوست كلفت و پر روعه اين ك چيزي نيست حالا پارسال من ي ريموت كول ...

بهتر!!! الان وقتشه ویار بگیری و استراحت مطلق

2706