2733
2734

من یه پیج دارم با یه شماره یه پیج دیگه ساختم برای فروش محصولات اما برای کسی بالا نیومده مثل این که اخه هیچ کس واردش نشده

شوهرمم گفت منم که شمارتو دارم نیومده 

باید چیکار کنم که تو دید همه قرار بگیره و منو فالو کنن؟🤔

واخب چند نفرو فالو کن تا اونام فالوت کنن خب تبلیغم باید بکنی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

وقتی ساختی به مخاطبینت اجازه ندادی 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
انگار باید یه گزینه ای رو تو تنظیمات فعال کنی که میگه مخاطبین را ادغام کنم یا نه

نمیدونی چه گزینه ایه؟🤔

خواهش میکنم برام پیداش کن من گشتم نمیدونم چیه و چطوریه😣😭😢

2706