2737
2734
عنوان

کیا وقتی عشقتون اومد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2200 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نفهمیدم اگه رابطه داشتن دیگه اون دست ب کمر زدن و مراعات کردن چی میگه؟😕

خیلی بد نوشته

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2728

ولی خدا وکیلی من سره قبلیه سره اینکه دستمو گرفت 

بعدش گفت بیا صیغم شو 

بهم زدم به غلط کردنم افتاد جوابشو ندادم 

چرا میرید باکسی که نامحرم رابطه دارید 

نمیدونم والله شاید مشکل از منه. 

اسی یبار دیگه توضیح بده اسنپ چیه اتوبان کجاس کمرت چی میگه رابطتون در چه حد بود وای هیچی نفهمیدم دختر

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2738
الان چه کنم    

نمیدونم واقعا فقط امیدوارم مث شوهرمن نباشه که قهر که کرد دیگه آشتی نکنه برو یه جوری از دلش دربیار

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
منم متوجه نشدم چی شد،ولی درجریانت بودم،عزیزم وقتی رفت پیش بابات،بابات چطوری باهاش برخورد کرد؟

قربونت تو هستی

بابام حرفاشو گوش داده

بعد گفته مشکتون چی بوده 

چزا نمیری با همون دختر قبلیه 

میدونی الان یه دخترو بدبخت کردی و از این حرفا

بابام از جانب من چیزی نگفته

ولی مخالفتشو اعلام کرده

2706