2733
2734
عنوان

کیا وقتی عشقتون اومد خواستگاری

2200 بازدید | 79 پست

از استرس و ترس مامان باباتون مجبور شدید ردش کنید؟؟

رفتار اون چی بود چه جوری بود ؟؟

با شما 

برای من بی اجازه ی من رفت پیش بابام 

وقتی فهمیدم داره میره 

لج کردم گفتم مگه نگفته بودم تا من اجازه ندادم حق نداری بری

گفت من میرم خواستی جواب رد بدی بده 

منم از ترس بابام و این رفتارش  ( بی خبر رفتن )به بابام گفتم هر چی شما بگید 

حرفاشو گوش کنید لطفا 

من عاشقشم تنها مشکلم اینه نفر قبلی فامیلشه همین 😭

اینم بگم تو عقد جدا شده 

پسر خوبیه تو اجتماع سمت بالایی داره 

و درامد و خونه و اینا هم اکی هست همه چی

البته بابام از سمت من چیزی نگفته فقط نظرشو بیان کرده 

گفته جوابم نه هست

حالا اون ادم میگه نمیخوامت دیگه 

گفتم اشتباه کردم غلط گردم 

میگه نمیخوامت از چشمم افتادی 

نمیدونم چون باهاش رابطه داشتم البته خیلی نه ،

الان این حس بهش دست داده یا نه؟؟

همیشه میگفت اگه میخوای بخاطر  رابطه زنم بشی نمیخوام 

من میدونم تو دختر خیلی خوبی هستی و تا حالا با هیچکی نبودی و منو خیلی دوست داری😔 

حتی از حرصش با موبایلش دوبار کوبوند به کمرم 😭😭

من دوییدم در رفتم 

محلشونم بلد نبودم رفتم دم اتوبان چون اسنپ گیرم نمیومد 

انقدر دوییدم ، داشتم اسنپ میگرفتم دیدم اومده دنبالم 

در حدی که مونده بود بغلم کنه یا نه 

دستشو گذاشت رو کمرم 

میفهمیدم میخواد رعایت کنه مثلا

موندم بخدا😭😭

اس میدم ج نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخراشو نفهمیدم چی گفتی...

ولی نباید لج میکردی و ردش میکردی...

چطور دلت اومد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731

من گیج شدم چرا😑😑

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

فک کنم دنبال بهونه بود بره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

☹☹

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

من به عشقم نرسیدم اونم بابا و داداشم گفتن ن ....شمام زیاد احساسی داری برخورد میکنی ....بگو نمیخوای نخواه ...فدای سرم ...ببین چطوری فردا سراغتو میگیره دوباره

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

ببین همه جریان و بیخیال 

ازدواج با پسری که یه بار جدا شده تو مایه های قماره 

من کردم تو نکن 

باورکن هیچ زنی الکی طلاق نمیگیره 

همین نی نی سایت و ببین طرف داره با کتک خیانت و....کنار میاد اما جدا نمیشی ببین به وجا رسیده که طلاق گرفته کم پیش میاد حق با پسر باشه خیلللی کم

علت نه گفتن بابات چیه 

چندسالته؟

بانفرقبلی رابطتت درچه حدبود

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706