2733
2734

شپنا ، فولاد بخری دو ماه بعد میشه ۳ تومن

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

پولت خیلی کمه.. الانم که وضعیت بورس خوب نیس... به بورس باید دید بلند مدت داشته باشی

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واقعا؟؟ممکنه ضرر هم بده؟

هر چیزی ممکنه ولی خب اصلاح داشتن این سهم ها... برا ورود خوبن

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اگه بتونی بخری اره.گویا اصلاحش تموم شده.شبندر بیشتر اصلاح کرده به نظر بهتره

خانمی من الان میخام واسه اولین بار وارد بورس بشم با ۵۰۰ هزار میشه؟ توصیه شما چیه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
شپنا الان براى ورود خوبه بنظرت؟

بله اصلاحش تازه تموم شده...

شپنا، شبندر، شتران، شبریز، فملی، فولاد

همشون خوبن... فک کنم طی دو ماه دو برابر بشن

2706