2733
2734
عنوان

منتظرای نی نی چطوری به خودتون دلداری میدین؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 112 پست
دکتر به من گفت بیا ivf کن. گفتم آخه من که مشکل خاصی ندارم. بازم اقدام میکنم شاید شد. میشه یه فرصت بد ...

دکتر به منم به اصرار میگفت ای وی اف کن، و من دقیقا حرف شما رو زدم، شروع کردم حلقه زدن شدید و دراز نشست و ورزش های شکمی دو ماهه جواب گرفتم، چون تنبلی تخمدان داشتم و چاقی شکمی و میگفت چربی باعث تنبلی تخمدان میشه، این فکر به ذهنم رسید، حتی دختر دومم که الان باردارم، شروع کرده بودم به وزن کم کردن و روزی ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ حلقه میزدم که باز دیدم هفته ۱۵ باردارم ،من به حلقه زدن خیلی ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال بپرسم ازتون منتظرای نینی؟ شما دوران مجردی مشکل خاصی داشتین؟ مثلا پلی کیستیک تنبلی یا پریود ...

تنها راهش اینه که از همین الان بری تحت نظر پزشک..من دوران مجردی پریودی های دردناکی داشتم بعد نگو کیست داشتم..وقتی ازدواج کردم فهمیدم..بعد از ده ماه درمان باردار شدم

چه احساسی از این بهتر که هستی...!
2728
مال ما هم برعکس شماست منی که اصلا بچه نمیخواستم و فکر میکردم ماه اول باردار میشم الان خودم رو به هر ...

آخه از این میسوزم که دو سال پیش با یه اقدام بار دار شدم که اصلا نمیخواستم تو 5 هفته سقط کردم الان که هفت ماهه با داروهم خبری نیست کلا تخمکام ریزن

آخییی عزیزززم. ان شاالله که به سلامتی زایمان کنی و نی نی نازت رو بغل کنی💖

ممنون عزیزم،این دومی ان دخترم، فکر کن با تنبلی تخمدان شدید، دختر اولم ۱۸ ماهش طفلک،اولی بعد ۷ سال دومی ۳ سوت😂😂😂

عزیزم من چند روز بیمارستان محب یاس تهران بستری بودم اگه تهرانی حتما برو یه سر

البته اونجا بودن خانوم هایی که از شهرهای دیگه اومده بودن تنها 

یه خانومی بود از ساوه اومده بود شوهرش هم سر کار بود خودش اومده بود واسه پانکچر(تخمک کشی) بعد از ۵ روز هم مرخص شد ماشین گرفت رفت.البته چون سی تا تخمک ازش کشیدن واسه همین بیشتر بستری بود

شما هم وقت و از دست نده زودتر اقدام کن

تیکر در دست ساخت😌😌😌💖به زودی در این مکان یه تیکر خوشرنگ دیده میشه 💖خدایا خودت منو دریاب🙏🙏🙏
2738
دکتر به منم به اصرار میگفت ای وی اف کن، و من دقیقا حرف شما رو زدم، شروع کردم حلقه زدن شدید و دراز نش ...

من قدم ۱۶۵ هست ‌. وزنم ۵۶

لاغرتر نباید بشم.دیگه میشم اسکلت...

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
از درد تخمک کشی می ترسم🙈

عزیزم منم۲سال وخورده ای منتظر بودم ونمیشد دکترم پیشنهاد ای وی اف داد

من بهمن سال پیش دیگه دارو نخوردم تاخرداد امسال یعنی حدود۴ماه هیچ دارویی نخوردم وفقط بادکش کروم وبعد در اوج بیخیالی خرداد ماه همین امسال رفتم دکتر وخواستم برام ای یو ای بنویسه

خدارو شکر مثبت شد

بهت پیشنهاد میدم پرولاکتینتو حتما چک کن چون من بدون دلیل باردار نمیشدم وپرولاکتینمم پایین بود اما سینه ام ترشح داشت که فقط دکترم اونم باچراغ قوه فهمید

وبعد یه مدت به خودت استراحت بده بدون دارو وبا بیخیالی طی کن

بعدشم برو ای یو ای انجام بده 

مطمئن باش میشه💕💕💕

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
چرا هست ...من پریودم تنظیم نبود و تنبلی داشتم و موی زاید ...اگه میدونستم از مجردیم پیگیر میشدم ...یه ...

ازمایش هورمونی کامل دادم  مشکلی نداشت فقط سونوی رحم و لگن ندادم؟

سونوی عادیه یا واژینال؟چون نمیتونم واژینال

💏"You & me 💕make a wonderful "We
من قدم ۱۶۵ هست ‌. وزنم ۵۶ لاغرتر نباید بشم.دیگه میشم اسکلت...

لاغر نه عزیزم، شکمت به حرکت در بیار، البته اگر تنبلی تخمدان داری، یه کار کن داخل شکمت درد بگیره، تخمدان هات شروع به فعالیت کنن، 

ممنون عزیزم،این دومی ان دخترم، فکر کن با تنبلی تخمدان شدید، دختر اولم ۱۸ ماهش طفلک،اولی بعد ۷ سال دو ...

ااااای جونم. خدا حفظش کنه💚

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
آخه از این میسوزم که دو سال پیش با یه اقدام بار دار شدم که اصلا نمیخواستم تو 5 هفته سقط کردم الان که ...

وای چقدر شبیه همیم من پارسال خاک بر سرم شده بود  تو هفته 7سقط کردم... واقعا از ته دلم پشیمونم

ازمایش هورمونی کامل دادم فقط سونوی رحم و لگن ندادم؟ سونوی عادیه یا واژینال؟چون نمیتونم واژینال

عادی برو شما ....هورمون مردونه و پرولاکتین هم بود داخلش؟ ذخیره تخمدان چی؟اکثرا ازمایش هورمون فقط هورمونه زنونه و تیروییده 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706