2733
2734

ثبات اخلاقی ندارم فوق العاده زود رنجم دمدمی مزاجم جوری که هر دقیقه یه جورم!

مدام می‌خوام از اتفاقی که برام پیش اومده فرارکنم مثلاً من پدرمو زود ازدست دادم برای اینکه میترسیدم اتفاقی برای مادرم بیفته ومن تنها بمونم خواستم ازدواج کنم الآنم که هر اتفاقی میفته بین خودموشوهرم سریع توذعنم طلاق میاد 

به شدت دوست دارم کسی که اذیتم کرده رو به بدترین جورمجازات کنم مثلاً وقتی با همسرم دعوام میشه راه حل طلاق و مهریه و نفقه وازارواذیتش ازاین طریق میادتوذهنم و حتی خیلی دوست دارم مادرشوهرموبکشم!

خیلی اذیت میشم همش عصبیم و وقتی اتفاقی برام میفته سریع جامیزنموافسرده و پرخاشگر میشم 

تویه دقیقه همه چیزو فراموش میکنم خوب میشم دودقیقه دیگش یا اتفاق بدی که برام افتاده میفتم و عصبی میشم 

باروانشناس تلفنی صحبت کردم گفت احتمال میده دوقطبی باشه ولی باید برم پیش روانپزشک البته من ۸ماه به خاطر افسردگیم و اعصابم دارومصرف کردم ولی اضافه وزن اورد گذاشتم کنار۴ماه هست

عزيزم اختلال روان رنجوري داري

اين با ٢ قطبي خيلي فرق ميكنه

به يه مشاوره يا روان پزشك مراجعه كن

کاربر قدیمي هستم اما بنا به دلایلي تصمیم گرفتم که با این کاربري بیام، نیکـ نوش هستم نیـکي صدام کنین❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه داروهم روم تاثیرندارع

يه مدت كوتاه كه فايده نداره

بايد هم روحي هم جسمي تحت درمان قرار بگيري

کاربر قدیمي هستم اما بنا به دلایلي تصمیم گرفتم که با این کاربري بیام، نیکـ نوش هستم نیـکي صدام کنین❣️
شما نیاز به مشاوره و درمان داری دارو نخور ولی جلسات مشاوره طولانی تحت نظر یه روانشناس زبده به هر روا ...

آخه من هزینه مشاوره ندارم حداقل یک بار درهفته میشه۲۰۰

جمعا درمان میشه۶۰۰

2738
آخه من هزینه مشاوره ندارم حداقل یک بار درهفته میشه۲۰۰ جمعا درمان میشه۶۰۰

خب پس خودت اراده كن به درمانت و توی نت سایت های روانشناسی زیاده دنبال راه این بیماری باش و راهكاراش و انجام بده