2733
2734
عنوان

ازش میترسیدم ولی انجامش دادم😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 76 پست
مشکل ذهنی برای شماست که فرق شوخی و جدی تشخیص نمیدید اتفاقا خواهرشوهر من ماه فرشته ست از پروفم مشخص ...

نه اتفاقا هرکی ببینه رو ذهنش موثر خواهد بود... بهتره سبب بدآموزی بقیه نشیم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایده با حالی بود منم یه بار میخواستم با سوسک مقابله کنم ولی تا دیدمش همه چی یادم رفت و اولین کاری که ...

سوسک خیلی ترسناکه. با شوهرم چند روز قهر بودم تا سوسکو دیدم همه چی یادم رفت با یه لحن مظلومی گفتم پاشو سوسکه رو بکش

خواهر تبریک عید ک بدون کیک و شیرینی قبول نیس یه جعبه شیرینی هم بهم میدادی دیگه😐😒

🍰خواهر بیا فقط همین مونده😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
مااارمولک داره اتاقت؟😨

یکی اومده بچه ست پیداش نکردم.. سم هم زدم اثری ازش نیست.. ی هفته ست زندگی ندارم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
نه اتفاقا هرکی ببینه رو ذهنش موثر خواهد بود... بهتره سبب بدآموزی بقیه نشیم

شما هیچ حقی ندارید که برای بقیه تصمیم میگیرید

اینو همیشه یادتون باشه

نه به پیام اولتون که منو مشکل دار ذهنی کردید نه به پیام بعدی

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2738
شما هیچ حقی ندارید که برای بقیه تصمیم میگیرید اینو همیشه یادتون باشه نه به پیام اولتون که منو مشکل ...

کاملا از لحنتون معلومه دنبال جنجال و دعوایید.. روز عیده من با کسی بحث نمیکنم..

عیدت مبارک

نمیخام😒ته موندشو میدی ب من😒

خب دیر اومدی 🍌بخور😐

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
همین یدونه😐😐😐خجالت داره😒😒

☕🍵🍰🍪🍩🍦🍧🍨🍨🍭🍬🍫🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤🍣🍲🍛🍚🍜🍞🍌🍎🍇🍏🍈🍉🍐🍑🍒🍓🍍راضی شدی😢

2706