2726
به هر حال گناهه😐همه جا گذاشتی غیر اونجایی که گناه نیست و بالاخره این لباس میپوشی بدون شلوار؟

با جوراب شلواری می‌پوشم کی این لباس و با شلوار می‌پوشه🤔دیگه گذاشتم پاکم نمیشه گناهشم مال منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره ۱۲تومن ایناس😁 مرسی گلم دو دل بودم شکم برطرف شد

خاهش میکنم عزیزم❤

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
برای منیکه نمیشناسی نذرری میدی   فدای دل مهربونت بسم اخه تو چقدر خوبی   برای شفای پدرت ...

آره چی میشه ؟ شما هم مثله خواهرم هیچ فرقی نمیکنه گلم

نمک رو با یاد خانوم فاطمه زهرا  میخرم میبرم اونجا

انشالله ب حق صاحب محرم شما هم حاجت روا بشی خواهر

الهی آمین 🤲🤲🤲😘😘😘❤❤❤

اینم خودم همین الان تو گرما و بیکاری روز تعطیل یکهویی‌. نترکونیدم یکوخت واسه یک عکس.🤐مهربون باشین

وووی تو سایت پر مردههههه😩😩😩😩

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
اینم خودم همین الان تو گرما و بیکاری روز تعطیل یکهویی‌. نترکونیدم یکوخت واسه یک عکس.🤐مهربون باشین

میش یه عکس از پشتت بگیری بفرستی عکس کاغذ دیوارتون رو میخدام ما میخواییم پایینمون رو بکنیم میخوامن ببینم چه شکلی از شما خوشم امد

عیالم😁😁گفت از من عکس ننداز کاتش کردم😶

لباستو از کجا خریدب؟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706