2726
عنوان

چطور وقت میکنید عاشق میشید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 122 پست
عشق خیلی پر قدرته هیچ مشکلی توش دخیل نیست

پس مشکل ندیدی که فکر میکنی عشق مشکل گشاست

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری وقت می‌کنی غذا میخوری؟

وقتی لنگ یه وعده غذا بمونی اونوقت فرق عشق و زندگی رو میفهمی

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
وقتی عاشق شدی میبینی بدون اینکه بفهمی کجا و چطور دلت و یجا جا گذاشتی  

هنوز اینقدر دیوونه نیستم احساسم رو به عقلم ترجیه بدم 

متاسفانه ما زنا خیلی راحت احساس روبه عقل ترجیه میدیم

2728
چ عاشق بشی چ نشی..( عاشق واقعی البته)... وضع مملکت همینه.. پس چراااا  از خودمون خیلی چیزارو دری ...

تواین کشور واسه عشق ارزشی قائل نیستن اگه بخوای ازدواج کنی هزارویک مشکل جلوی پاته اگه ازدواجم  نکنی یه چیز خارج از عرف میدوننش 

همینطور که وقت میکنی خانوادتو دوس داشته باشی وقت میکنی عاشق شی اصلا حرفات قانع کننده نبود وضع اینه ک ...

تو عاشق بشی وبخوای ازدواج کنی نیاز به پول هنگفت واسه جهیزیه نداری؟؟؟؟؟؟خودتو گول نزن

تواین دوره زمونه کسی به مقدار اندک راضی نیست لازمه تداوم عشق علاوه بر تعهد مسائل اقتصادی هم هست

تواین کشور واسه عشق ارزشی قائل نیستن اگه بخوای ازدواج کنی هزارویک مشکل جلوی پاته اگه ازدواجمون نکنی ...

درسته بخاطر همین گفتم عاشق واقعی.. متاسفانه  پیدا نیست یا اگه هست درصدش خیلی کمه.... 

عاشقی ی حسه ک ربطی ب معلوم نبودن اینده و مشکلات و گرونی و وقت داشتن یا نداشتن و  این‌ چیزا ندار ...

والا تواین اوضاع حماقته حماقت

شما بدون پول عاشق شو 

رایگان بهت خونه میدن بری توش باعشقت زندگی کنی؟

بدون غذا میتونی توی اون خونه به زندگیت ادامه بدی

منم منکر عشق نمیشم ولی برای زندگی عشق به تنهایی کافی نیست

تو عاشق بشی وبخوای ازدواج کنی نیاز به پول هنگفت واسه جهیزیه نداری؟؟؟؟؟؟خودتو گول نزن تواین دوره زمو ...

نه نیاز به پول هنگفت ندارم چون ما رسم جهیزیه نداریم رسم سیسمونی هم نداریم هرکسی درحد توانش وسایل میذاره وازدواجامون همش فامیلیه عاشقی واسمون راحته😁

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
درسته بخاطر همین گفتم عاشق واقعی.. متاسفانه  پیدا نیست یا اگه هست درصدش خیلی کمه....

بازم برگشتیم سر حرف من 

همون بهتر عاشق نشیم

نه نیاز به پول هنگفت ندارم چون ما رسم جهیزیه نداریم رسم سیسمونی هم نداریم هرکسی درحد توانش وسایل میذ ...

پس یه بار دیگه برو متن تاپیکو بخون

گفتم کسی که عاشق میشه یا نیاز مالی نداره یادیوونس

حالا مال شما استثناس که رسم جهیزیه و سیسمونی ندارید بقیه جاهای ایران اینطور نیست

تو معلومه تا حالا عاشق نشدی نمیفهمی....

عاشق شدن نه وقت میخواد نه دغدغه اجتماعی و اقتصادی و هر چیز دیگه ای....

یهو میبینی تا به خودت بیای عاشق شدی و خودت  نفهمیدی چی شد که عاشق شدی....عشق اینجوریه! دست خود آدم نیست یهو  میاد میره ته قلبت میشینه...

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

دست خود آدم نیس ک.پیش میاد.بعدشم‌تا بوده همین بوده.ازین بدترام‌سر همه دنبا اومده بازم‌زندگی ادامه داشته.مث جنگ جهانی.. 

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706