2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا اعتقاد ندارم جز خدا هیچ کسی از آینده باخبر نیست و نخواهد بود بعدشم همه ی فالگیرا خودشم یا طلاق گرفتن یا بچشون مریضه یا هزارتا مشکل دیگه دارن اگه کاری از دستشون برمیومد اولویت باید برا خودشون یکاری میکردن😏😑

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2728
من کلا اعتقاد ندارم جز خدا هیچ کسی از آینده باخبر نیست و نخواهد بود بعدشم همه ی فالگیرا خودشم یا طلا ...

کلی دعا هم خوندم جواب نداد . اینقد التماس خدا رو کردم انگار نمیبینم

ارمنی

فال ارمنی خیلی درسته . البته من تاحالا نگرفتم . ولی فالگیر هیچوفت ازت نباید سوال کنه اون فقط فالتو میگه. اخرش سوالی داشتی میپرسی . به نظرم قابل اعتماد نیست

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
من کلا اعتقاد ندارم جز خدا هیچ کسی از آینده باخبر نیست و نخواهد بود بعدشم همه ی فالگیرا خودشم یا طلا ...

این مریضی و مشکلاتشون بخاطر سنگینی فالی هست ک برای بقیه میگیرن. فال گرفتن سنگینی وحشتناکی میاره تو زندگی

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738
چیرتانه پیرتانه بنظرم ولی برا اینکه ضایش کنی تاریخ دقیق تولد و محل تولد و اینچیزارم بپرس

والا من هی رفتم مشاوره کلی پول خرج کردم رابطه ام به نتیجه نرسید . دوستم ی دعا نوشت سریع ازدواج کرد . دیگه خودمم نمیدونم چی درسته چی غلط

کلی دعا هم خوندم جواب نداد . اینقد التماس خدا رو کردم انگار نمیبینم

گلم صبر خدا زیاده قطعا مورد آزمون خدایی جا نزن جز خودش در کسیو نزن چون اینکارو بکنی انگار به خدا ایمان نداری براش شریک قرار میدی که شرکه از چشم خدا میفتی صبر داشته باش قطعا خدا بهترینارو برات رقم خواهد زد

این مریضی و مشکلاتشون بخاطر سنگینی فالی هست ک برای بقیه میگیرن. فال گرفتن سنگینی وحشتناکی میاره تو ز ...

نه اتفاقا من یه نفرو میشناسم بعده طلاقش رفت فالگیر شد شوهرش سرش هوو اورده بود طلاق گرفتن ۶ سال بعدش رف فالگیر شد از اقوامم هست برا خودش هرکاری کرد جواب نگرفت شوهرشم اون زنه رو گرفته الان یه پسر ۸ ۹ سالم دارن