2737
2734

آقا هر لحظه یه جوری منم هر لحظه با سازش میرقصم یه لحظه خوبه یه لحظه خود بخود تو قیافست منم هر لحظه سعی میکنم آقارو راضی نگه دارم الانم باهش حرف میزدم چند دقیقه پیش خوب بودا الان قیافه گرفت بازم خوابید اعصابم دیگه نمیکشه بچه کوچک نداشتم خیلی وقت پیشا میرفتم الان ۸ ساله این مدلی هست

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

حق داری والا.چقدر تو مخیه شوهرت

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکل روحی داره

کلا شاکیه ازم بخدا از صب تا شب در اختیار بچه ها و شوهرم هستم ولی بیشتر اوقات تو قیلفست نمبدونم دیگه چکار کنم 

2738

ببین من خودمم اینجوری بودم ولی دلیلش این بود که یه کار شوهرم اذیتم میکرد اول غیرمستقیم میگفتم بعد با زبون خوش میگفتم بعد دعوا و ... میدیدم هیچکدوم جواب نمیده واقعا خسته میشدم و میرفتم تو قیافه

دیگه حوصله حرف زدن نداشتم

بعد شاکی میشد میگفت چرا حرف نمیزنی

منم میگفتم مشکلاتو حل نمیکنی حرف گوش نمیدی منم بیخیال میشم

شما همچین مشکلاتی ندارید؟

ببین من خودمم اینجوری بودم ولی دلیلش این بود که یه کار شوهرم اذیتم میکرد اول غیرمستقیم میگفتم بعد با ...

مشکل خاصی نه الان چند دقیقه پیش اتفاق خاصی که نیفتاده بود باهام خوب بود یهدفعه رفت تو فاز قیافه

کلا شاکیه ازم بخدا از صب تا شب در اختیار بچه ها و شوهرم هستم ولی بیشتر اوقات تو قیلفست نمبدونم دیگه ...

بخدا شوهرمنم همین طوری هرکاری میکنی براش هنوز طلبکاره وحالش خوب نیست انگار

2706