2737
2734
عنوان

خیانت برادرشوهر

566 بازدید | 40 پست

عزیزان من چندوقتی بودبه برادرشوهرم شک کرده بودم مشکوک بودبه شوهرم گفتم گفت منم شک دارم بهش دیروزبیرون بودیم بایه زن دیگه دیدیمش توماشین بودن شوهرم میگه به خونواده اش بگه جلوشوبگیرن نمیدونم حس میکنم باورنمیکنن بدترمیگن تهمت میزنین دلم واسه زن وبچه اش میسوزه نمیخوام زندگیش خراب بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگو 0را میخوای زندگیشونو تو خراب کنی فردا هر جا حرف بشه میگن تو گفتی

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2728

به نظر من شما ابدا دخالت نکنید ، همسرتون اگر فکر میکنه فایده ای داره خودش از طرف خودش با برادرش صحبت کنه و اصلا نگه که حتی شما خبر دارید

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738

خوب اگر دیدینش باید یه عکس میگرفتی برا مدرک که اگه گفتن دارین تهمت میزنین مدرک نشون بدین

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

اگه مادرهمسرت دلسوز زندگی بچشه حتما بگید تا یه کاریش بکنن،،،اما اگه طرز فکرش مثل مادرشوهر منه و میگه اگه پسرام خیانت کنن خوب کردن چون حتما زن هاشون به درد بخور نبوده، همسرت با برادرش صحبت کنه

من مادرشوهرم برادرشوهرمو با کسی دید..ولی نگفت ...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2706