2733
2734

سلام دوستان یازده روز پیش انتقال جنین داشتم متاسفانه چند روز پیش پریود شدم حالم خیلی گرفته و ناراحتم امروزم که روز عیده کلی گریه کردم کسی هست مثل من باشه بیاین اینجا با هم همدردی کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله سال بعداین موقع ی جفت دوقلو بغلت باشه به گریه های امروزت بخندی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

کامل درک میکنم وضعیت رو‌. خدا به حق مرتضی علی دامنت رو سبز کنه. سخته با دل امید آدم کلی دارو مصرف میکنه. دیگه جنین فریز شده نداری؟؟

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2738

خوب غصه نخور. منم بار دوم گرفت. خودم بهت میگم چکار کنی که بگیره.یکسری کار قبل از تزریق باید انجام بدی یکسری بعد از تزریق.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......

امیدت بخدا باشه ناامید نشو منم مناظرم ببینم چی میشه.

دکتر من مریض داره بد ۱۴سال مامان شد 

حالتو الان درک میکنم من پارسال شب نیمه شعبان سقط کردم حالو روزم دیدنی بود 

ولی زندگی درجریان با گریه چیزی دزست نمیشع

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗

۳۸ سالم بود. یکبار جنین تشکیل نشد. بار دوم اینقدر کارهای مختلف انجام دادم تا آروم شدم. ۳ تا تشکیل شد. تزریق کردم و یکی گرفت خدا روشکر

2706