2737
2734
عنوان

رمان ترسناک

148 بازدید | 7 پست

رمان جنگیری شیدا رو خوندم  به نظرم زیاد ترسناک نبود @winterrr_girlll    

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی من هر دو جلدشو خوندم و از اونجا ک قدرت تجسم خیلیییی بالای دارم انگار تو اون محیط زندگی کردم...و خیلی ترسیدم...کلن نسبت ب نوشته و کتاب بیشتر حساسم تا فیلم

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
منظورت همون اتاق کاهگلی هست؟؟؟من وقتی خوندم تا مدتهاااا میترسیدم....دیگه رمان ترسناک نخوندم

اتاق کتهگلیو نخوندم ولی جلد دومشو خوندم زیاد نترسیدم من به فیلم حساس ترم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
ولی من هر دو جلدشو خوندم و از اونجا ک قدرت تجسم خیلیییی بالای دارم انگار تو اون محیط زندگی کردم...و ...

منم همیشه تجسم میکنم ولی خیلی ترسناک نبود 

با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟
ولی من هر دو جلدشو خوندم و از اونجا ک قدرت تجسم خیلیییی بالای دارم انگار تو اون محیط زندگی کردم...و ...

منم قدرت تجسمم بالاس تجسمشم کردم اما زیاد ترسناک نبود به نظرم خیلی بیشتر میتونستن ترسناک ترش کنن 

2738