2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برای عقد و یه مدت بعد عروسیم ۶تا النگو یه تک پوش ۳تا انگشتر و نیم ست ک الان هیچ کدومشو ندارم😂😂

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

من سال ۹۵بود۱۲تاالنگو ی تک پوش گردنبندگوشواره دوتاانگشتر

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

طلا دوست ندارم اصلا 

ولی اول عروسی 70 گرم فروختم 

البته اونم موقعه ام نزدیک100گرم داشتم چندتا نگهداشتم مهمونی بندازم بقیه رو فروختم خونه خریدیم 

الانم همه رو فروختم اصلا از طلا خوشم نمیاد الکی ققط یه گوشه افتاده بود 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

یه النگو و یه انگشتر دیگه و یه تک پوش بیشتر از تو.نه دیگه خوبه با این گرونیه الان خیلیا شنیدم حتی حلقه هاشونم بدله

دنیا نه خوشبخت است نه بدبخت.دنیا همان چیزی میشود که ما میبینیم.دنیا بینش ماست.دنیا در نگاه ما آفریده می‌شود.هر آدمی آفریننده دنیای خویش است.   انتخاب با توست
2706