2733
2734
عنوان

کمرم پر موعه

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 34 پست
ببین من تا روی انگشتامم مو هس 😨😨😨 بقیه جا ک قالی کرمانه

وای منم هم دردیم خواهر بیا بقلم گریه کنیم😢

درسکوت پیروز شو                                                   بزار فک کنن هنوز یه بازنده ای   
همدردیم

خوشحالم تنها نیسنم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم هم دردیم خواهر بیا بقلم گریه کنیم😢

اومدممممم😭😭😭😭😭😭

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
موهای ضخیم؟اگه زیاد مو داری شاید کیست داری

رفتم سونو گفت تنبلی تخمدانه البته مطمعن نیستم شاید کیستم دارم دکترش خوب نبوده

درسکوت پیروز شو                                                   بزار فک کنن هنوز یه بازنده ای   
2731
عرررررررر خیلی بدی من پر موعم

🙂😂

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

منم پر مو هستم خیلی زود درمیاد هر روز باید ژیلت بزنم البته گودر موبر هم میزنم زیر چونم موی زائد دراومد قبلا نداشتم لیزر 6 جلسه رفتم تاثیری نداشت کرونا اومد دیگه کنسل شد

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
2738
منم پر مو هستم خیلی زود درمیاد هر روز باید ژیلت بزنم البته گودر موبر هم میزنم زیر چونم موی زائد دراو ...

منم میخوام برم لیزر میترسم بی تاثیر باشه

منم میخوام برم لیزر میترسم بی تاثیر باشه

نمیدونم چیکار کنم قبلا اینجوری نبودم آخه چفدر زود درمیاد آزمایش و سونو دادم کم کاری تیروئید وپرولاکتینم یه کم بالا بود

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔

خدارو شکر من تو کمرم مو ندارم😑

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷

خوشبحالتون حداقل موی سرتون پر پشته ..من چی بگم بدنم اصلا مو نداره چه فایده کلمم مو نداره😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2706