2737
2734
عنوان

کمرم پر موعه

635 بازدید | 34 پست

پول لیزر زیاده مومم بخام بندازم باید صبر کنم بلند شده چیکار کنم با ژیلتم سیاه میشه 

درسکوت پیروز شو                                                   بزار فک کنن هنوز یه بازنده ای   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مث من 😢😢😢😢😢😢 کلا این موها زدن اعتماد ب نفسمو ترکوندن

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
مث من 😢😢😢😢😢😢 کلا این موها زدن اعتماد ب نفسمو ترکوندن

من همه جام داره موهام گردنم باس.نم شکمم همه جا

درسکوت پیروز شو                                                   بزار فک کنن هنوز یه بازنده ای   
2738

ببین من تا روی انگشتامم مو هس 😨😨😨 بقیه جا ک قالی کرمانه

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

موهای ضخیم؟اگه زیاد مو داری شاید کیست داری

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸

برعکس من بی موعم

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
منم

واقعا عذابمن 

خاک تو سر کرونا 😢نزاش برم لیزر

2706