2733
2734

دوسال پیش ک باهاش بودم 

یه شب بحثمون شد 

خیلی عصبی شده بودم 

قلبم تیر میکشید 

اس داد چیشدی ؟   جواب ندادم 

زنگ زد جواب ندادم

دوباره اس داد خوبی ؟

گفتم نه ....گفت چیشد ؟ ...گفتم قلبم تیر میکشه 

گفت ببخشید عزیزم ...من غلط کردم اصلا ...پاشو برو یه لیوان اب خور ...بریااااا؟؟

رفتم اب خوردم حالم بهتر شد 

اون شب تا ساعت چهار صبح نخوابید 

کسی ک همیشه ساعت یازده زودتر از میخوابید 

تا صبح بیدار موند باهم چت کردیم 

همش حالمو میپرسید 

اینقدر بیدار موند تا خوابم برد 

صبح ک پا شدم دیدم گفته دوستت دارم:)

احساس خوشبختی کردم 

چند شب بعدش دوباره اعصاب خوردیاشو سر من خالی کرد.. دوباره بحثمون شد و باز قلب لعنتیم شروع به درد گرفتن کرد 

بهش گفتم توروخدا بس کن قلبم درد میکنه 

نیم ساعت بعد گف خوبی ؟...گفتم نه 

گف عیب نداره خوب میشی شب خوش 💔

من ک همون بودم اون چرا عوض شد ؟؟

قفلی رو اهنگ :دوباره دل هوایه با تو بودن کرده

دپ_طوری😔#  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعیه؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

۱فکر کرده داری براش فیلم بازی میکنی

۲دیگه حوصله ناز کشیدن نداشته

۳داری میگی اعصاب خوردیاشو سر تو خالی کرده پس حوصله هم نداشته

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

😔

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

چون هرچيزى يه بار جواب ميده گلم

منم مشكل قلبى دارم بار اول نازمو كشيد شوهرم بار دوم نازمو كشيد باراى بعد فقط قرصمو داد دستم 

البته افتادم بيمارستان ديگه جدى گرفته 😁

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2738

عقدی حالا که اینارو گفتی بازم قلب دردم شروع شد خیلی وقت بود گریه نکرده بودم مرسی یکم گریه کردم دلم واشد هه

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

متاسفانه وقتی ادم ها ارتباطات بین فردی ضعیف باشن و شرایط هم واسشون سخت باشه و جوری بار اومده باشن که درک متقابلشون ضعیف باشه و در واقع کمی خودخواه باشن اینطور میشه. اون دنبال کسی بوده که کمبودهاش رو از نظر عاطفی تامین کنه. و یاد نگرفته بوده که خودشم باید همین کار رو انجام بده. 

2706