2733
2734
عنوان

بچه ها با این علائم کدوم متخصص برم بهتر بشم خیلی خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 21 پست
ولی ایشون احتمالا کمود اهن و‌ویتامین داشته باشن 😊 تا پزشک‌متخصص هست رویال و عسل و...برا چی

ژل رویال از زنبور سلطنتی یا زنبور ملکه میگیرن خیلی عالیه من قرصشو دارم تو دوران کرونایی میخورم خیلی ضعفم کم شده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژل رویال از زنبور سلطنتی یا زنبور ملکه میگیرن خیلی عالیه من قرصشو دارم تو دوران کرونایی میخورم خیلی ...

درسته خیلی مقویه ولی خب بهتره یه ازمایش بدن اگه مشکل از فقراهنواینا بود بعد ژل مصرف کنن شاید خدایی نکرده مشکل جدی باشه

ی چکاپ میدی میبری پیش متخصص داخلی ارجاع میده ب متخصص مربوطه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
جرات ندارم می ترسم دارو کم و زیاد بدن میگم برم یه عمومی که خیلی با تجربه باشه شاید بهتره

من اینجوری بودم رفتم پیش پزشک عمومی دادم برام چکاپ کامل نوشت وقتی جوابش امد تا دیابت دارم حتی دریت نمیتونستم راه برم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
مغزو اعصاب که اصلا نرو یه داروهایی بهت میدن که وابسته میشی که هی باید بری پیششون و حالتو بدتر میکنه ...

هیچ وقت این رو به کسی بدون جپاب ازمایش نگید مصرف کنه من کصرف کردم چون نمیدونستم دیابت دا م تا مرز فلج مغزی پیش رفتم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر