2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر اینکه ۲نفر از جنس مخالف با احساسات و درک متفاوت.با عقاید متفاوت با تربیت خانوادگی متفاوت میرن زیر یه سقف که یه عمر باهم زندگی کنن

باید صبر و گذشت زیادی داشته باشی تا بتوانید کنار هم زندگی کنید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
بخاطر اینکه ۲نفر از جنس مخالف با احساسات و درک متفاوت.با عقاید متفاوت با تربیت خانوادگی متفاوت میرن ...

میشه تفاوت ها رو پذیرفت 

مگر اینکه فاحش و قابل اصلاح نباشه

چون هردوطرف نگاهشون به حل مشکل مثل هم نیست مثلا من یه چیزایی رو مشکل میدونم ولی شوهرم میگه اینکه مهم نیست 

گاهی ام سر مسائلی که میدونه مشکله هیچ قدمی برای حلشون برنمیداره 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
چون هردوطرف نگاهشون به حل مشکل مثل هم نیست مثلا من یه چیزایی رو مشکل میدونم ولی شوهرم میگه اینکه مهم ...

آخه مثلا چی .من خودم حس میکردم اصلا نمییتونیم زندگی کنیم چرا ...

چون فکر میکردم علایق و آرمان و اآرزو هاش یا اهدافش باید مثل من باشه مثلا تحصیلی کاری رو میگم 

باقی چیزها خ احترام میذاره و ایشون بسیار عالی هستن 

فقط علاقه ای به ادامه تحصیل ویا کارای مورد علاقه من ندارن 

سلایقمونم عین همه 

حتی علایق رو هم میشه نزدیک کرد

آخه مثلا چی .من خودم حس میکردم اصلا نمییتونیم زندگی کنیم چرا ... چون فکر میکردم علایق و آرمان و اآر ...

به هرحال یه از خودگذشتگی میخاد شوهرم همیشه و همیشه توقع داره من بگذرم از خاسته م

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
آخه مثلا چی .من خودم حس میکردم اصلا نمییتونیم زندگی کنیم چرا ... چون فکر میکردم علایق و آرمان و اآر ...

سلام عزیز 

آفرین 👌👌👌👋👋👋

بقول شما میشه علایق و سلایق رو بهم نزدیک کرد و یا اگر نزدیک شدنش سخته و طرفت واقعا ارزشمنده  میشه بخاطرش گذشت کرد و به سلیقه اونطرف احترام گذاشت .

البته فرمایشات دوستان هم تا حدی درسته . گاهی وقتها بدیهای طرف جوری هستند که واقعا آزار دهنده هستن . مثلا کسی که چندتا عیب بزرگ رو باهم داره . هم خیانت میکنه هم خسیسه هم دست بزن داره .

خوب این واقعا تحملش خیلی سخته . اگرچه همین شخص هم وقتی زوجین بچه داشته باشن بازم خانم باید تا حد امکان گذشت کنه چون بچه خودش نمیخاسته دنیا بیاد و آیندش مهمه !!!

ولی میشناسم.کسی رو که گهگاه از روی تنوع طلبی ، یه خطاهایی و خیانتهایی میکنه ولی از بقیه لحاظها خوبه ، دست و دلبازه ، کتک نمیزنه . خوب خانمه خیلی ناراحت میشه سر و صدا و بیقراری هم.میکنه ولی نهایتا بدیش رو بخاطر خوبیهاش تحمل میکنه . 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️