2726

بچه ها من ۴ هفتم بود رفتم سونو از اون موقع تا حالا نه دیگه ویزیت شدم نه سونوگرافی رفتم الان ۹ هفته و ۳ روزمه کسی میدونه کی برم واسه سونوگرافی و تشکیل پرونده؟؟

🌹میشه واسم دعا کنین منم بتونم مادر بشم😞🙏❤

۴ هفتگی رقتی ساک و جنین و قلب تشکیل شده بود؟ اگه تشکیل شده هفته ۱۲ برو دکتر بنویسه ازمایش ان تی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۴ هفتگی رقتی ساک و جنین و قلب تشکیل شده بود؟ اگه تشکیل شده هفته ۱۲ برو دکتر بنویسه ازمایش ان تی

نه گلم تازه دکترم گفت زود اومدی ۱ ماهم بود

نه گلم تازه دکتر گفت خیلی زود اومدی واسه سونو 

الآن برو دکتر واست سونو تشکیل قلب بنویسه

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
یعنی دیگه برم تشکیل پرونده هم بدم؟

خودش بعد از سونو بهت میگه کی بیا واسه تشکیل پرونده

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
عزیزم ۴ هفته که هیچی از بچه معلوم نیست 

آره نمیدونم دکتره خیلی نفهم بود خیلیا هم بهم گفتن چرا سونو داده اما رفته بودم آزمایش بتا دکتر گفت برو سونو ببین خارج رحم یا داخل رحم منم ترسیدم رفتم سونو

آره نمیدونم دکتره خیلی نفهم بود خیلیا هم بهم گفتن چرا سونو داده اما رفته بودم آزمایش بتا دکتر گفت بر ...

الان حتما ی سونو بده،،ی وقت هفته استباه میکمی بعد غربالگریت دیر میشه،

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اااا وای مرسی عزیزم از راهنماییت

قدبونت

انشالله راحت به دنیا بیاد فسقلی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706