2737
2734

دوستان مایل به کار در منزل در هر کجای ایران بدون هیچ سرمایه اولیه. برای اطلاعات بیشتر.. درخواست دوستی دهید یا به تلگرام پیام دهید

آیدی تلگرام

@momomoshaver

ایدی رو کپی پست کنید چون که اینجا آبی نمیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نمیشه یه توضیح کلی اینجا بدی

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728

خب چه کاریه یکم توضیح بده

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2738

عزیزان رسما توی شرکت میراث نفیس دستها استخدام میشین.شرکت نماد اعتماد داره.همه چی قانونی.خیلیا الان از همین کار کلی پول درمیارن.. محصولات پوست مو ناخن میفروشه..افراد مایل میتونن به تلگرام پی وی بدن یا درخواست دوستی بدید

باز الان میگن اول ۳۵ تومن واریز کنید ب فلان شماره حساب...😑

چرا تهمت میزنید عزیز؟؟؟       بدون هیچ پولی شروع به کار میکنن....شرکتش معتبره همه چی قانونی..برو گوگل بنویس شرکت نفیس ببین چی برات میاد..