2733
2734
عنوان

تحت تاثیر بودن شوهر

581 بازدید | 20 پست

سلام دخترا خوبین 

دخترا خانواده ی شوهر شما هم از شوهرتون انتضارات زیادی دارن مادرشوهر من خیلی معلومه رو شوهرم کار کرده چون دیدم که میگم همیشه پیش شوهرم میگه پسر فلانی و فلان چقد واسه مادر و خواهرش خوبه واسه همین خدا همش رو سر پسره پول میریزه هیچکی همچین پسری نداره ولی بخدا خیلی عجیبه هیچ پسری رو مثل شوهر من واسه پدر و مادرش ندیدم مادرش تا الان خیلی به من بهتون زده اذیتم کرده من و از خونه بیرون کرده ولی شوهرم با وجود اینکه منو خیلی دوس داره هیچ وقت چیزی به مادرش نگفته چون میگه کسی مادر نمیشه نباید چیزی بگیم تو صبر داشته باش بخدا خیلی سخته وقتی میبینم مامانش اذیتم می‌کنه و میبینه ولی چیزی نمیگه حتی اون لحظه ی که مامانش باهام تند حرف زد و دعوا راه انداخت رفت بالا پیش مادرش دلدارایش داد ولی منو نه تازه مریم جونم صداش میکرد امروز مامان و خواهرش نشسته بودن پیشش داشتن بهش میگفتن فلانی انقد خوبه هر چی داره خرج مامان و خواهرش می‌کنه واسه خواهراش خونه خریده و از این جور چیزا اونم خیلی تحت تأثیر ولی من هر چی بگم فقط حرف اونارو قبول داره تو رو خدا چیکار کنم انقد تحت تاثیر حرف اونا نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ وقت کاری میکنی من خسته شدم از این همه توضیح به همسرم میدم ولی هیچ وقت حالی نمیشه

همین دیشب دعوامون شد سر این قضیه اخرسر گفت تو شعور نداری مغز نداری 

دلم خیلی میشکنه کاری نمیتونم بکنم 

تو نخ ما نباش گره میخوری

کاری نمیتونی بکنی، مگه تغییر اون دست تویه عزیزم؟ اون همینطوری پرورش پیدا کرده و متاسفانه به حدی از بالغ بودن نرسیده که درکی از زندگی مشترک و حد و مرزاش داشته باشه

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
2738
فک‌ کنم آخرش دق کنم چون خیلی خسته م کرده

تو این زندگی فرسوده میشی چون خودت انتخابش کردی، مگه اینکه کلا برات این رفتاراش مهم نباشه

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 
معلومه دیگه قشنگ شستشو مغزیشون دادن

نه خودش اینجوریه 

اگه برات تعریف کنم که مادر و خواهرش چه کارایی که نکردن 

یه گوشی چند وقت پیش برام خرید و گفت گوشیتو بده بمن، بعد گوشی رو از من گرفت برد داد به باباش رفت برای خودش یه گوشی خرید، برای داداششم یه گوشی خرید... بخاطر اینکه باباش پول گوشی نده قشنگ 8میلیون داد جای گوشی که گوشی منو بده به باباش این یه نمونه خیلی کوچیکه

اصلا دعوتش نمیکنن برای مهمونی هاشون بعد آقا میره گوشت و مرغ میخره میبره اونجا براشون کباب میکنه 

وضع مالیشون مناسبه هم حقوق دارن هم پول دارن که سودشو بگیرن 

تو نخ ما نباش گره میخوری

ببین عزیزم من خودم آدم خیلی با تجربه ای نیستم که بخوام راه حل جلوی پات بزارم اما من هم خانواده همسرم خیلی اذیتم کردند و شوهرمم هیچوقت پشت من نبود خیلی داغون شدم اما وقتی دیدم نمیتونم تغییرش بدم تصیصم گرفتم خودم تغییر بدم تا کمتر داغون بشم هیچ چیز ارزش نداره خودت داغون کنی منظور از تغییر این نیست که با شوهرت بد بشی نه اما سعی کن نسبت به یک سری از مسائل بی تفاوت بشی

ببین عزیزم من خودم آدم خیلی با تجربه ای نیستم که بخوام راه حل جلوی پات بزارم اما من هم خانواده همسرم ...

آخه خیلی سختمه میبینم با کسی زندگی میکنم که نمیتونه پشتم باشه حتی خواهرشم نسبت به من ارجحیت داره فقط به خاطر حرفای بیخود دوروبر

2706