2737
2739
عنوان

خرج خونه رودیگه نمیشه باکم بست

929 بازدید | 62 پست

هرکارمیکنم بدون مهمون ولباس 

زیر۳/۵نمیشه 

همه چیزشده ۱۰۰برابر

تیغ بیک شده ۴۱هزارتومن دیروزدیدم شوکه شدم

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره واقعا خیلی بد زمونه ای شده بیچاره ماها که نسل جدیدیم

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

اره نمیشه ما هم زور بزنیم بگیم یه ماه کم خرج کنیم بازم حداقل ۴تومن میشه خرجمون

یه بچه ۳ساله داریم

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2738

نگو که دلم خونه خواهر  

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

همه چی شده ۱۰۰برابر

۱

دارم پول جمع میکنم مثلابرای خونه 

ولی کلی خرج پیش میاد

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  

بخاطرهمین گرونی کوفتی مردامیگن بایدهرچی دیدی هیچی نگی چون دارم خرجتومیدم😒

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
2706