2726
عنوان

تار های موی طلایی لابه لای موهای دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 54 پست
دختر من قرمز و طلایی و قهوه ای داره خود موهاش تقریبا مشکیه😐 البته به باباش رفته😂

سلام خواهر عیدت مبارک

امروز به نظرت چه دعایی بخونیم برا عرض ارادت به حضرت علی؟

من نادعلی که میخونم 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

اسی ببخشید سوال بی ربط پرسیدما

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه طلایی میشن دختر من کلی موی سفید درآورده یهویی همش نه سالشه  منم بچه بودم موی سفید داشتم و ...

والا فکر گنم ژنتیکه اخه من مامانم موهاش کااااااملا سفیده هر چی من یادمه هم همین طور بود از بچگیمون

2728
نه اخه خیلی بور نیست موهاش قهوه ایه تیره ست و چصماشم تیره ست 

دختر خواهر منم سبزس چشاشم قهوه ای ولی موهاش خیلی نخاش طلاییه 

خیلی باحاله اصلا

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
والا فکر گنم ژنتیکه اخه من مامانم موهاش کااااااملا سفیده هر چی من یادمه هم همین طور بود از بچگیمون

من دکتر هم بردمش کلی آزمایش هم داده 

دارو هم فقط یه ویتامین ب و یه قطره داد که الان اسمش خاطرم نیست و شامپو مخصوص موهای آسیب دیده اما بیفایده بود الان نسبت به پارسال بیشتر هم شدن 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
دختر منم تا 6سال اینجور بود.. الان 8 سالشه قهوه ای روشن شده

یعنی موهاش کم کم بور شدن؟؟ مال دختر من اخه کاااملا طلاییه بعضیا میگن‌میخواد سفید بشه میترسم

منم این طوری بودم الانم ۱۸ سالمه فعلا ک سفید نشده😂

خب الحمدلله خدا کنه مال دختر منم سفید نشه.یه چیزی شما هم موهاتون تیده ست نخ نخ طلایی داره یا کلا بورین؟؟؟

2706