2726
عنوان

عاشق یکی شدم که دیگه نمی بینمش😐

316 بازدید | 20 پست

امروز تحویل پروژه داشتم خیلی فشرده باید کار میکردم 

دیروز گوشیم خراب شد به چه بدبختی روز تعطیل با اسنپ یک مغازه پیدا کردم وگوشیم درست کردم 

توراه برگشت دوتا بلوار بسته بودند وصندلی چیده بودند برای جشن غدیر!وسط خیابونها هم بستنی توزیع میکردند ومردم تو دهن هم بودند یعنی غلغله بود😑😑

اسنپ پیدا نمیکردم که گوشیم خاموش شد !اتوبوسها هم تعطیل بود ۱ ساعت سرگردون تو خیابونها میچرخیدم  از ترس کرونا و مردمی که با فاصله کم  از بغلت رد میشدتد بدون ماسک وهیچی !!!

گفتم اینطوری که نمیشه پیاده برگردم فردا خونه میرسم !یک مغازه بزرگ بود داخلش شدم به یک آقای جوونی گفتم گوشیم خاموش شده و ۱ ساعت سرگردونم و نمی تونم خونه برگردم میشه برام تاکسی بگیرین !اونم گفت حتما برام اسنپ گرفت که پیدا نمیشد 

بعد برام تاکسی تلفنی گرفت 

گفتم بیرون واستم الان میاد؟؟گفت نه شب ممکن خطر داشته باشه همین جا باشید تا بیاد .تا تاکسی اومد باهم تا دم در مغازه رفتیم ومنم خونه رسیدم

عاشق شوخی کردم مهرش به دام افتاد اون شب تاریک تو اون جمعیت 😂😂اخه چشم برادری خوشتیپ ومودب حسابییی

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

گریه میکردی میرفتی تو بغلش میگفتی او مای گاد کیلی کیلی میترسم 😶😶😶😶♀‍🤦🏻😂😂

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2728
اون موقع شب واسترس تحویل 😂😂

هر چی تنور داغ بوده الان هر کاری کنی دیگه نمیچسبه لامصب سرد شده 😂😂😂

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2706