2733
2739
عنوان

بیرون روی کودک ۱۸ ماهم

73 بازدید | 2 پست

ممنون میشم هرکی میتونه راهنماییم کنه . 

دخترم ۱۸ ماهشه دوروزه اسهال رقیق همراه مخاط داره . هیچ چیز جز شیرشم نمیخوره . 

رفتم دکتر بهش پدی لاکت و او ار اس داده که به سختی یکم میخوره ..

ولی هیچ فرقی نکرده . امروز براش نبات سوخته دادم . برگ به و لیمو و نبات جوشوندم دادم ولی فعلا بی توفیق بوده.. دکتر گفت اگه خوب نشد ازمایش مدفوع بده . خیلی ناراحتشم . واقعا عاجزم چکار کنم . حتی امروز شیرشم عوض کردم ببلاک عدم لاکتوز براش گرفتم . دخترم همینجوریش ضعیفه . بچم اب میشه ..😥😭 ممنون میشم اگه تجربه شو دارید کمکم کنید 🙏

٣٣ سالمه ،  ... بابت زندگي خوبم و همسرم ماهم از خداوند منان شاكر هستم ... .اميدوارم دختر گلمو زودي بغل بگيرم و خوشبختي رو بيش از پيش حس كنم..👼🏼🙏🙏. 
پسر من اسهال نیست هیچیش نیست ولی بیرون رویش زیاده . فکر کنم مال دندونشون باشه دوستم بهش موز بده روزی ...

تا الان برای دندونای دیگش اینجور نشده بود. موزم هر کاری میکنم لب نمیزنه . مال دخترم از بیرون روی گذشته ...😥مرسی

٣٣ سالمه ،  ... بابت زندگي خوبم و همسرم ماهم از خداوند منان شاكر هستم ... .اميدوارم دختر گلمو زودي بغل بگيرم و خوشبختي رو بيش از پيش حس كنم..👼🏼🙏🙏. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘