عنوان

شهيد ابراهيم هادى 😭تو شُكم😭

1525 بازدید | 95 پست

بچه هااا 😭😭منو يادتون مياد؟ هرروز تاپيك ميزدم التماس دعا ميكردم؟ يادتونه حتى تو تاپيكاى شماها ميومدم مزاحم ميشدم ميگفتم تورو خدا دعام كنيد؟ يكبار يكي از پستايي كه تو تاپيك پربازديد گذاشتم ٤٩٩ تا لايك خورد اما هيچييي نشد كاربر سايه به من گفت به شهيد ابراهيم هادى و شهيد سامانلو متوسل شم من اولش يكم دو دل بودم كه خدا، ائمه، دعا ٥٠٠ نفررررررر اثر نكرد !! حالا از شهيدم نا اميد ميشم

اما بچه ها واسه هركردوم يك دونه دعا مشلول و يكدونه يس خوندم و هديه كردم بهشون و به حضرت فاطمه قسمشون دادند تو كمممممتر از ٣ روززززززز ميفهمى؟؟؟؟؟ ٣ روززززز صبح كه پاشدم حاجتمو به شكل معجزه وار داد!!! من كلي به خدا توكل داشتم باور شدم شك نداشتم كه ميشه از امام رضا و امام جواد كمك خواستم قطعا همه اينا موثر بوده اينم بگم فك نكنين من مذهبيو محجبم اصلاااااا خدا حاجت دله گناهكاراشو هم ميده 

ني ني سايتاي مهربون دعا شماها بود نفس حق شماها بود كه باعث شد مشكل من حل بشه منه گناهكار خدا بهم نگاه نميكرد دست تك تكتونو ميبوسم

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله علي العظيم

اليته بگم هنوز كامل كامل انجام نشده اما يكى از  ترين پارتش انجام شد و من منتظر بقيه اش هستم

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا

@sayeh6859    سايه جون بياااا بيا كه منم معجزه ديدم از اين دو شهيد😍😍😍😍

به راننده تاكسى بگم:سلام خسته نباشيد حرم لطفا در بابل جواد😍به نزديكاى حرم كه ميرسيم بزور موهامو ميدم تو و چادر رو از كيفم در ميارم آماده ميكنم از تاكسى پياده ميشم و سعى ميكنم هرطور شده با نابلدى تموم موهامو بكنم تو و خودمو با چادر بپوشم ميرم جلوتر از در نون رضوى رد ميشم و به خودم وعده خوراكياشو ميدم،ميرسم حرم از ايست رد ميشم و وارد بهشششششششت روى زمين ميشم جايي كه هوا هميشه مطلوبه نه سرده نه گرمه بو حرم بو حاجت روايي بو عشق دورتادورمه دست ميكشم به در و ديوارش بوش ميكنم حسش ميكنم غرق شاديم خودمو بين مردم ميپيچونم با اينكه هيچ وقت دستم به ضريح نرسيده اما از همون دورادور سلام ميكنم و با امام مهربونم حرف ميزنم اين لحظه هاى پر از آرامش هزار بار تقديم به هممون😍😍😍واى واى بعد حرم ميدونى چي ميچسبه؟ ميدون ١٠ دى برى سوسيس بندرى و پيراشكى بزنى بر بدن😂😍التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

و نذزم كردم به نيازمند كمك كنم حتما حتما به ياد فقرا باشين

الهیییییی ...خدا و ائمه مهربونن نگران نباش

موفق باشی 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

خداروشکر عزیزم 

انشالله منم حاجت روا بشم 

۴۰ روز دعای مشلول تقدیمشون کردم به نیت انشالله امسال خونه دار شدنمون 

انشالله منم حاجت روا بشم 

التماس دعا

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

خدا رو شکر عزیزم خوشحال شدم برات 😍

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خوب خداروشکر دیگه نمیای تو تاپیکای بقییه 😂😂😂

نهه من ديگه عمرا شما دل پاكارو ول كنم😂😂😂فك كردددين تازه پيداتون كردم😌

2706