2737
2734
عنوان

حسود شدم😐😶😫

731 بازدید | 53 پست

میخام زمینو گاز بزنم تو غلط میکنی به عشق من میگی عشقممم😫اوووف دارم دیوونه میشم بخدا اگ عشقمو ازم بگیره میزنم به سیم آخر. (دختر عمم با همه راحته...حالا عادت کرده همش به پسر عموم میگه عشقممم😢)

تا بعد از کنکور خداحافظ👋👋موفق میشوم مهم نیست چقدر دیر چقدر طولانی فقط اینو میدونم یه روزی موفق میشوم.... (از کسانی که سعی کردن بگن من بدم ممنونم چون باعث میشن من بیشتر تلاش کنم😇)

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم میاد تکیه کلامشون عشقمه

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2731

پسرعموته عشقته؟؟چرا پسر عموتو گاز بگیری دختروعمتو باچماق بزن

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2738
بعد تو با پسر عموت رابطه داری و میدونه دوستش داری یا یه طرفه س؟

پسر عموم میدونه دوسش دارم ولی به رو خودش نمیاره😢

تا بعد از کنکور خداحافظ👋👋موفق میشوم مهم نیست چقدر دیر چقدر طولانی فقط اینو میدونم یه روزی موفق میشوم.... (از کسانی که سعی کردن بگن من بدم ممنونم چون باعث میشن من بیشتر تلاش کنم😇)
2706