2726

عزیزم پتوس هرچی نور بهتری ببینه بهتر رشد میکنه و هم اینکه کود تقویتی هم میتونی به گیاهات هزچند وقت یکبار بدی مث سه بیست یا هربان. برا تکثیرم میاونی از ساقه هاش قلمه بگیری روش نگاه کنی یه سری گره های مشکی پایین هر بزگ هس میتونی از زیر گره جدا کنی بذاری تو اب جوشیده شده سرد وقتی ریشه داد بکاری.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
عزیزم پتوس هرچی نور بهتری ببینه بهتر رشد میکنه و هم اینکه کود تقویتی هم میتونی به گیاهات هزچند وقت ی ...

از اين داشتم با اب قاطي كردم بهش دادم نميدونم خوبه يا نه 

همه چى رو به خدا بسپار ❤️بهت قول ميدم خدا دوست داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اين داشتم با اب قاطي كردم بهش دادم نميدونم خوبه يا نه 

ای کودا خوبن ولی کودهای تقویتی که برا کل گیاها خوبه همو نایین بهت گفتم خیلی هرچیزی پاش نریز

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728
ای کودا خوبن ولی کودهای تقویتی که برا کل گیاها خوبه همو نایین بهت گفتم خیلی هرچیزی پاش نریز

ممنون عزيزم باشه از اونايي كه گفتي ميخرمً

همه چى رو به خدا بسپار ❤️بهت قول ميدم خدا دوست داره

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.دوستان من یه فیکوس داشتم که هم گرون خریده بودم هم برام با ارزش بود. ولی برگاش شروع کرد به زرد شدن وقتی داشتم داخل ایترنت دنبال مقاله ای میگشتم که علت زرد شدن گیاهم ر و پیدا کنم با سایت جوانه بان آشنا شدم. وقتی وارد سایت شدم کلی مقاله از گیاهان  

از جمله علت و درمان گیاه پتوس، شرایط نگهداری از سینگونیوم در آپارتمان، علت سوختن زرد و خشک شدن برگ انجیری، و کلی مقاله دیگه که مربوط به گل و گیاه آپارتمانی هست داخل سایتشون بود. در ضمن یه خوبی که این سایت داره اینه که بسته مشاوره داره یعنی میتونید مشاوره چند روزه رو با یه قیمت خیلی کم خریداری کنید و به صورت مستقیم با یک متتخصص گل و گیاه در ارتباط باشید