2733
2734

البته اونایی که بیشتر از یدونه بچه دارند فقط نظربدند.

آخه من یه خواهر بزرگتر داشتم خواهرم خیلی عاقل بود الان فوت کرده خدا رحمتش کنه اما مامانم همش از اون تعریف میکرد زمان حیاتش انگار فقط به اون اعتماد داشت .خواهرم خیلی دلسوز بود و حتی گوشش که مشکل داشت نمیزاشت بابام براش سمعک بخره تا یوقت خرجی نکنه  و هزار تا مثال دیگه حالا قبول دارم من خیلی هم عاقل نیستم اما دیگه اونجور که مادرم فکر میکنه ساده نیستم.

یا اینکه مادربزرگم یه بار یه بحثی شد بین خودشو و بابابزرگم میگفت من فلانی رو دوست دارم خاله کوچیکمو میگفت خاله کوچیکم خیلی دلسوزه اما خب پدر و مادر ها از بقیه بچه ها انتظارشون چیه؟خب بقیه باید چه کار کنند که اونا از بچه هاشون راضی باشند؟؟!!!

یه بار هم استاد دانشگامون که خودش دو تا دختر داره داشت درباره تقریبا این چیزا حرف میزد میگفت همه بچه ها برا مادر پدر ها عزیزند اما خب یکی ممکنه بیشتر دوست داشتنی باشه!!

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

من پسر اولم که ۸سالشه خیلی دوسش دارم دومی ۱۰ماهشه نمیتونم بگم اینو دوس ندارم ولی هنوز بچه ست فک نکنم فرق بزارم چون دوتاشون و دوس دارم به دوتاشون میپرم گاهی وقتی اذیت بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم دوتا دارم به بزرگه بیشتر عادت کردم کوچیکخ تازه اومده اما به طرز عجیبی دوس دار

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2728

بچهام فعلا کوچیکن ولی خوب هر دوشون رو به یک اندازه دوست دارم   ولی پسرم بیشتر اذیتم میکنه دخترم حرف گوش کن تره   شاید پسرم فکر کنه که من خواهرشو بیشتر دوست دارم ولی از ته دلم نمیتونم به هیچ وجه بگم که یکیشون رو بیشتر دوست دارم

مادرشوهرمنم دختر کوچیکشو دوست داره چون خیلی کاریه خیلی کمکش میکنه..مامانه منم منو بیشتر دوست داره حس میکنم چون اخلاقم دقیقا مثلا خواهر مرحوم شماس ولی خواهرکوچیکم خیلی لجبازو پرتوقعه همیشه میگه من ازتو اذیتی ندیدم ولی این پدرمنو دراورده

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

همینکه همه ی بچه هاعزیزن درسته وادم بایدراضی باشه ولی من دوتابچه دارم واقعااین متن معروف درستترین حرفه اینکه به مادرمیگن کدوم بچه هاتوببشتردوست داری میگه اون مریض تاسلامتیشوبدست بیاداون مسافرتاوقتی ازسفربرگرده و....واقعاهمینه من بچه هامواسنجوری اگه بینشون فرق بذارم مثلاخدایی نکرده یکیشون که مریضه توجهم ناخودآگاه بهش بیشترمیشه و...

2738

به نظر من واسه پدر مادر واقعی بچه ها هیچ  فرقی باهم ندارن.من خودم پدرمادرایی دیدم که بچه ی زیباترشونو بیشتر دوسدارن.به نظر من اینا پدر مادر واقعی نیستن.اگر قرار باشه پدر مادرا هم بچه هاشونو بخاطر حسنشون دوسداشته باشن دیگه با غریبه ها چه فرقی دارن؟!!!

ما سه تا خواهر و سه تا برادریم

من ویکی ازبرادرام وسطی هستیم

دوتا خواهرو برادر بزرگم هم از لحاظ ظاهری هم ازلحاظ اخلاق مثل هم هستن و پول دوست و اقتصادی و پرتوقع هستن

ماوسطی ها هم مثل همیم بااین تفاوت که خیلی اقتصادی نیستیم و دلسوز پدرو مادر و بقیه هستیم و کاری از دستمون بربیاد براشون دریغ نمیکنیم

دوتا کوچیکه هم مثل همن یکمی عصبی و بی خیالن و نمیشه روشنو حساب باز کرد

همیشه مامانم د بابام میگن که من و داداشمو خیلی دوست داره و میگه شما به حقتون قانع هستید و قدر بقیه رو میدونیدو درک میکنید و ما ازشما راضی هستیم

اینو همه میدونن

منم دوتا بچه دارم یک دخترو یک پسر....هردوشون برام عزیزن اما پسرم از لحظه ای که دنیا اومد یه مهر خاصی داشت بااینکه همش به دخترم میرسم و براش بیشتر خرج میکنم و هرچی میخواد فراهم میکنم اما برای پسرم اینطور نیستم اما مهری که به پسرم دارم برام عجیبه....دوست ندارم اینطور باشه اما دست خودم نیست

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی