2726
عنوان

يه چيز عجيبي شنيدم موهام سيخ شد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2089 بازدید | 90 پست
عزیز من ما خواهر شوهرا از اول اسممون بد در رفته  واسه همین عروسه نخوادم بخاطر بد گفتن از خواهر ...

اره والا 

مثلا با خانواده ميرفتيم بيرون بعدش قهر ميكنه ميگه چرا ارزو باهام حرف نميزنه😐

خب مثلا با اين اخلاق گندت چي بگم😐

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

تو مرکز بهداشت بودیم هر حرفی میزدیم ی دختر جفت خانمی بود بلند میزد زیر خنده فک کردم بچشه وقتی رفتم تو اتاق فهمیدم اصلا با اون خانم نبوده و این دختر الان برای مراقبت حاملگی مراجعه کرده 😨😨

کارمنده گفت ازین کوچکترم میاد....

کاری ندارم بعضیا چ خبرشونه اینقد زود ازدواج میکنن 

و بعضیام چقد دنبال دختر کم سنن

ولی دختره بقدری بچگونه بود رفتارش هنگ کردم حالا اگ فهم و رفتارشونم مناسب ی خانم....باشه باز ی چیزی 

خدا خودش رحم کنه کلی از دخترای متین و دهه 60 مجرد مونده....

هرچند دختر بلوغش خیلی زود اتفاق میفته معمولا حالا شاید بلوغ فکریش زود نباشه ولی در کل ن برای ازدواج بلکه برای رفتار 17 سال بچه نیست.

و اما استارتر گرامی شما هم ناراحت نباشید هنر نیست کسی از کسی کوچکتر نشون بده من بارها این موضوعو بهم گفتن مث پریشب ک چهرت بیشتر از سنته ولی اصلاااا برام مهم نیست هرکسی نظر خودشو داره مهم واقعیته و اعتماد بنفس خودتون 

سن و سال و چهره اصلا معیاری برای ارزش انسان نیست 

مهم تقوا اخلاق و علم و شخصیت و پیشرفت  و رفتار خوب انسانه ک باعث برتریش میشه 

اجازه ندید یه حرف اینقد شمارو بهم بریزه 

اون ادمی هم ک این حرفو زده از جملش معلومه ....

شاد باشید ره درازی در پیش روی انسان و بارها حرف های ناخوشایندی میشنوه زرنگ اونه ک خاطر خودشو مکدر نکنه 

موفق باشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلنم بچه نیست. مگه بچه روشوهر میدن؟ اتفاقا خیلیم عاقلو زرنگ‌بوده. بعضی از همین بچه ها وبه اصطلاح ...

ا همين به ظاهر بچه ريده تو خانوادمون☹️

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
2728
تو مرکز بهداشت بودیم هر حرفی میزدیم ی دختر جفت خانمی بود بلند میزد زیر خنده فک کردم بچشه وقتی رفتم ت ...

كاملا درست ميگيد

اما ناراحتي من از اينه كه ايشون داستان ساخته و به داداشم گفته.مطمعنم جاهاي ديگه ام ميگه اين حرفو

و اينكه از داستان ميخرش لذت ميبرد منو عصباني كرده

وگرنه اگه كسي بياد و به من بگه سنم چند ميخوره حالا چه كم چه بيش اصلا برام اهميت نداره

اون هنوز قودوخه ذوق داره شوهر کرده تو مدرسه ما پر بود ازین مدل ادما کم محلش کنی بادش میخابه 

ما ی همکلاسی داشتیم هر چی میشد میگف اخ یادم نبود شما شوهر ندارین!

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
اون هنوز قودوخه ذوق داره شوهر کرده تو مدرسه ما پر بود ازین مدل ادما کم محلش کنی بادش میخابه  م ...

ماهم یه مورد داشتیم تو‌خوابگاه یه بار گفت من خیلی مراعات شما رو میکنم نمیگم شوهرم باهام چیکار میکنه که یهو دلتون نخواد 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ماهم یه مورد داشتیم تو‌خوابگاه یه بار گفت من خیلی مراعات شما رو میکنم نمیگم شوهرم باهام چیکار میکنه ...

مال ما ی چیز عجیبی بودن اصلا ـنباید ثبت نام کنن متاهلا رو بخدا تموم مو رنگ کرده ابرو برداشته تا ارنج النگو هر روز بحث داشتن تو مدرسه بچه های دیگم سر خورده میشدن انقد از شوهراشون تعریف میکردن

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
😂😂ولش کن بزار خوش باشه بابا یبار فامیل مام اینجوری ذوق کرد من مجرد بودم گفت من همسن توهم دوتا بچه ...

تو هجده سالگی چه حاضرجواب بودی الان درچه حالی شاگردنمیپذیری؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2706