2733
2734
عنوان

علم بهتراست یا شوهر؟؟؟!!!😜😜

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 62 پست

هرچیزی به وقتش برای افراد مختلف هم بسته به شرایطی که دارن فرق میکنه نمیشه گفت همه باید لیسانس بگیرن بعد ازدواج کنن یا....

به عوامل مختلفی بستگی داره که خودت باید بسنجی و تصمیم بگیری

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علیم (باهاش میتونی به یه جایی برسی ولی با شوهر به جایی نمیرسی)

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
2731
شوهر خوب به همه ی اینا می ارزه  اول و اخر ادم ازدواج میکنه خانواده تشکیل میده چ باعلم چ بی علم ...

شوهر شوهره شوهر 

بالشه پره شوهر 

قند عسله شوهر😐😐😐😂😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚
باور کن همونا اگه شوهر براشون اولویت نبود الان وضعشون ناله و زاری نبود ...  

البته استثنا هم وجود داره.. یکی درس و ادامه میده و از اخر ازدواج میکنه اما خب شوهرش آدم درستی نیست... نمیشه ی نسخه برای همه پیچید...  

2738
اون عده ک گفتن شوهر... اون تاپیکهای ناله و زاری و.. واسه منه.. فقط من😐😐😐

لباتو باید با جوهر طلا میکروبلیدینگ کنن  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

هر کدوم در جای خود 

علم که بی پایانه و تا آخر عمر باید به دنبالش باشیم حالا چه در محیط آموزشی چه به صورت خودخوان 

داشتن شریک عاطفی و به عبارتی همسر هم یه بحث جداست که هر کس با توجه به نیازها و باید و نبایدهای زندگیش می تونه داشته باشه یا نه 

در کل نه وابستگی بهم دیگه دارند نه منافاتی با هم دارند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706