2726

شاغل هستم ولی شغلم خصوصی هست و ایشون ازم سوال کرد در دوران کارآموزی حقوق میگیری؟ گفتم نه و گفت دوس دارم خانمم شاغل باشه البته منم یکی از شرایطم واسه ازدواج اینه که مانع کارم نشه. چون دیدم خیلی حساسه به شغل آب پاکی رو ریختم روی دستش گفتمش من الان شغلم خصوصی حساب میشه نه دولتی و ممکنه بعدا بازار کارم خوب نباشه اونم گفت خب بدترین حالت ممکن هم پیش بیاد قرار نیست که بزنمت بالاخره تو تلاشتو کردی. و گفت بجای طلا زمین بگیریم که ترقی کنه و 14 سکه دوس دارم مهریه باشه البته گفت نمیخوام نظرمو تحمیل کنم در نهایت هرچقدر خودت تعیین کنی من تسلیمم. از طرفی گفت جهیزیه تا حالا هرچقدر خریدی کافیه و نمیخوام به خونواده فشار بیاد مابقیشو خودمون میگیریم

این آقا از سایر جنبه ها هیچ مشکلی نداره اخلاقش خوبه و به دلم نشسته و وضع مالی خودش هم خوبه ولی حرفاش منو ترسونده و الان زنگ زدن جواب نهایی رو بگیرین. شما بودین چیکار میکردین؟

عاقله😐

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم حس نمیکنم

اینده نگره😊

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
اینکه تاکید داره شاغل باشی. زمین به جای طلا 

زمین به جای طلا ک موافقم ادم خونه و ملک داشته باشه بهتر از طلاست

ولی اگه همون اول کاری بخره و گولت نزنه

در مورد شاغلی هم دوس داره زنش مث خودش ترقی کنه

شغلتو بهش گفتی ک ؟اگه مشکلی نداره حرفی نمیمونه

زمین به جای طلا ک موافقم ادم خونه و ملک داشته باشه بهتر از طلاست ولی اگه همون اول کاری بخره و گولت ...

آره عزیزم شغلم رو دقیق میدونه و وضع کاریمو دقیق براش گفتم که ابهامی براش باقی نمونه

پول خریدشو داره میگه میخوام بخرم

اینکه تاکید داره شاغل باشی. زمین به جای طلا 

به نظر بد نمیاد، فقط بگو ممکنه در آینده شرایطی پیش بیاد که  نخوام کار کنم، با این موضوع مشکلی نداری؟ 

زمین به نام شما میشه؟ 

چرا عزیزم تاپیک زدم مشورت بگیرم ولی خب بعدا سبک سنگین میکنم

اخه این چیزای ک گفتی و من شنیدم خیلی فرق داره با شناختی ک تو و خانوادت از خودشو حرفاش دارین

بیشتر به حرف خانوادت گوش بده اونا خیرتو میخوان

ان شاءالله ک خوشبخت شی 

به نظر بد نمیاد، فقط بگو ممکنه در آینده شرایطی پیش بیاد که  نخوام کار کنم، با این موضوع مشکلی ن ...

میگه من زن شاغل دوس دارم ولی اگه جور نشد که بری اشکال نداره تو تلاشتو کردی

زمین رو نگفت که میزنم به نامت ولی اگه طلا نگیره میگم نصفشو بزن به نام (از این جهات خیلی نمیترسم چون ما قبل از مراسم عقد رسم داریم همه این موارد رو خونواده ها تعیین میکنن)

2706