2726
عنوان

فدرا هستم،داستان زندگی شهربانو🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 24559 بازدید | 712 پست
سلام عزیزم دخملی بدنیا اومد😍😍😘 عکسش پروفایلمه🥰 خوبی تو عزیزم؟ دلم تنگ شده بود

واااي عزيزم تبريك ميگم چشمت روشن عزيز دلم😍😍😍

ان شالله كه قدم نازش خير باشه

الهيييي هزار ماشالله چقد نازه خدا حفظش كنه ان شالله ١٢٠ ساله بشه براتون🌹🌹

راستي شبيه خودته يا باباش؟؟😍

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
واااي عزيزم تبريك ميگم چشمت روشن عزيز دلم😍😍😍 ان شالله كه قدم نازش خير باشه الهيييي هزار ماشالله ...

قربونت مهربون😍😍😘عزیزمی

میکس هست😁هنوز یکم زوده معلوم شه بیشتر به کی برده

هرروز یه شکله

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت مهربون😍😍😘عزیزمی میکس هست😁هنوز یکم زوده معلوم شه بیشتر به کی برده هرروز یه شکله

آخي😍😍😍

به سلامتي ان شالله گلم❤️❤️

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2728
آخي😍😍😍 به سلامتي ان شالله گلم❤️❤️

ممنون عزیزم😍😘خدا بچه هاتو برات نگهداره

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

سلام فدرا جونم😘😘😘. سال نو مبارک💕💕💕

گل دخترت خوبه؟؟ ان شاء الله زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه💗💗💗 و خدا براتون حفظش کنه🌺🌺🌺🌺

اگه دوست داشتی اسمشو بمون بگو😍😍😍حسابی باهاش سرت شلوغ شده  ها که دیگه نمیایی نی نی سایت!!😇😇😇😇

محتاج نگاه خداوند

[QUOTE=182451810]سلام فدرا جونم😘😘😘. سال نو مبارک💕💕💕 گل دخترت خوبه؟؟ ان شاء الله زیر سایه پدر و مادرش بزرگ

سلام عزیزم😘😘😘فدات سال نو شمام مبارک❤️❤️❤️ممنون که بیادمی دوست مهربونم🥰🥰خوشحالم کردی با پیامت

خوبه خداروشکر شما خوبین؟ آیشین خانم هستن،سلام میرسونه به خاله مهربون😍

اره واقعا وقت سر خاروندن هم ندارم😂😂😂دیگه وقتم حسابی پر شده با آیشین،خدا نصیب همه ی کسایی که آرزو دارن بکنه واقعا حال و هوای قشنگیه😘😘🥰

امیدوارم سال خوبی داشته باشی دوست عزیزم😘ایام به کام

[QUOTE=182451810]سلام فدرا جونم😘😘😘. سال نو مبارک💕💕💕 گل دخترت خوبه؟؟ ان شاء الله زیر سایه پدر و ...

عزیزم نامدار باشه گل دخترت😍😍😍

امیدوارم شمام سالی سرشار از موفقیت پیش رو داشته باشید.

محتاج نگاه خداوند
عزیزم نامدار باشه گل دخترت😍😍😍 امیدوارم شمام سالی سرشار از موفقیت پیش رو داشته باشید.

ممنون عزیزم🌸🌸😘

@فادیاوفارا       @فادیاوفارا۲    

اومدم گلم  

هزارررررررر ماشاللله😍😍😍😍😍😍😘😘😘دختر نازم چقد خوشگلللهههه 

یه عکس از نزدیکتر بده فدرا 

وای بخدا پیشم بود گازش میگرفتم😃😃😃😍😍😍😍

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
اومدم گلم   هزارررررررر ماشاللله😍😍😍😍😍😍😘😘😘دختر نازم چقد خوشگلللهههه  یه عکس از ن ...

فدات بشم😍😍😘چشم الان میذارم بمون

عزیزممممممممممم هزار ماشاله اسپند دود بده براش خوشگلمممم 

فدرا شبیه شوهرته حس میکنم؟درسته؟اسمش چیه 

معلومه شیطونه و فضول😄😄😄😍😍😍

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر   
اومدم گلم   هزارررررررر ماشاللله😍😍😍😍😍😍😘😘😘دختر نازم چقد خوشگلللهههه  یه عکس از ن ...

دیدی؟

2706