2726
مامانموشوهرم بعضی اوقاتم ابجیم البته یه وعده غذامیپزم یه بارم ظهراظرفاشومیشورم لباسای پسرمم باباش می ...

استراحت مطلق نیستم ولی چند روز پیش لک دیدم میترسم خیلی کار کنم، اشپزی و ظرف میشورم فقط. همسرت اذیت نمیشد از کارای خونه؟

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهرت درکت میکنه شاکی نیست از کار کردن؟

نه 

حتی بعضی وقتا که میخوان کار کنم دعوام میکنه نمیزاره 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

خاله مادرم همسرم مطلق بودم ۹ ماه کامل حتی یه اشپزی هم نمیکردم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
استراحت مطلق نیستم ولی چند روز پیش لک دیدم میترسم خیلی کار کنم، اشپزی و ظرف میشورم فقط. همسرت اذیت ن ...

چراباباسخته براش ازساعت ۸یا۷صبح میره ۱۰ونیم ۱۱میادتازه برامن لباس میشوره الانم که پسرم جیش کرده خونموم بومیدادمجبورشده فرشوموکتم بشوره😊😊😊

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
شوهر من خستم کرده انقدر غر میزنه شوهرت بدون غر زدن کارارو میکرد، تحملشو ندارم دیگه

غر میزد اررره.وقتی خسته میشد.

اگه اروم بود نه.

اما در کل بداخلاقیش خیلی زیاد بود.

منم قید دومی رو زدم.گفتم تا وقتی که مثل من نتونی صبوری کنی لیاقت نداری برات بچه دومو بیارم اونم میگه اره دوست دارم اما کم طاقتم...