2733
2734
عنوان

تو نی نی سایت میگی

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 69 پست
مگه بیست سالت نیست  ادامه ندادین یا چی

اره بیست سالمه   من یه چیز دیگه رو دوس دارم   تا درس که بماند اون چیه 

بعد کنکر زمانش کیه  مگه؟؟؟

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس کامل نمیخونید گاهی طرف داره زار میزنه از زندگیش بعضیا میان میگن منکه خوشبختم شوهرم عالیه ...

یا از بی پولی میگه میان میگن ما میلیاردریم....

یا اونهایی که زود موضع گیری حجاب و دین و شهرشون رو میکنن و.....

اصلادرک نمیکنم خیلی از نی نی سایتیا رو🤯🤯🤯🤯🤯

خدایا ممنونم اینقدر دوستم داری...عاشقتم من که....  
2728
میگی بدبختم میگن فدات بشم  میگی خوشبختم  میگن نخیرم   خیلیم بیچاره ای هیچی ن ...

خواندن درسته ، امضات👉

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
درخاست    درخواست   رو یادت رفت😁

حواسم به اون نبود خب درستش کن دیگه

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
2738
تاثیر میزارن رو هم لنتیا

سلام ژینا جونم خوبی

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم. به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشیها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم تنها جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی ؟خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم در سختیها تو را به دوش می کشیدم خدایا تو بی نظیری 😍😍😍😍 آدمهارو نه تو سفر بلکه وقتی خرشون از پل گذشت بشناس******چند بار که به درد و دلت بگن چرت و پرت یاد میگیری از درد بمیری ولی از کسی کمک نخوایی😢😢 

چون اینجا همه جور ادمی هست با همه مدل سبک زندگی،هر کس میره تو تاپیکایی که باهاشون اشتراکاتی داره وخودشم اون شرایط رو داره واونجانظر میده 

واقعا نمیدونین همه این کاربرا یکی نیستن!

سلام ژینا جونم خوبی

سلام مهربون عالیم 

تو چطوری عزیزم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خب بابا تو هر تاپیک همون عده ای نظر میدن که به استارتر شبیهه 

خانوم a شوهرش بده میاد تو تاپیکه شوهره بد نظر میده 

خانومb خوب میره تاپیکه بغلی 

خب اون b نمیتونه بیاد تاپیکه نفر اول بگه ای وای بیچاره ،شوهره من که خیلی خوبه :/

۹۹/۵/۸ 
2706