2733
2734
عنوان

آخه من چکار کنم. یه ذره خوشگل بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1270 بازدید | 79 پست

بچه ها بقیه هم نظر بدید ها

من چون پوستم خشکه مداد ابروم پاک نمیشه در طول روز

به نظرتون میکرو کنم یا نه؟

یا فیبروز؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چش هارو😍😍😍

فدات عزیزم

مرسی😍

چشمات قشنگ میبینه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
بچه ها بقیه هم نظر بدید ها من چون پوستم خشکه مداد ابروم پاک نمیشه در طول روز به نظرتون میکرو کنم ی ...

اگه خسکه اره میکرو کن 

پوست خشک ماندگاری بهتری داره نسبتن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
اگه خسکه اره میکرو کن  پوست خشک ماندگاری بهتری داره نسبتن

باشه😉

2738
قربونت بشم مثلانون فقط یه کف دست برنج5قاشق.ناهاراصلانمیخورم صبونه وشامه ومیوه.ورزش چندروزی پیاده روی ...

اخی الهی‌.عاااالیه آفرین ب اراده ت💖خسته نباشی عزیزم ممنون از اینکه با حوصله توضیح دادی💋💋

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
مرسی عزیزم من برای شما میفرستم

ممنونم💖💖

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
موهامو پوستم کلا چکار کنم خوشگل بشم خیلی بی حال و خسته س صورتم

خودت خودتو خوشگل ببین

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
منم واست 2تا فرستادم

مرسی عشقم💖🌸

منم واست 2تا فرستادم

ممنون عشقم💋💖🌸

2706