2737
2734
عنوان

آدم های اشتباهی....

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 64 پست
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 چی کشیدی ، واااااااااای خدااااااااا اون دیگه کی بوده که اومده توی زندگی همچین ن ...

مردها اگر نخوان هیچ زنی نمی توونه بهشون نزدیک بشه چون اول باید دلش رو به دست بیارن. اینطور مردها شبیه گربه ای هستن که پاتوو قفس کبوتر میذاره به قربانی کردن یه پرنده راضی نمیشه همه رو تکه پاره می کنه با اینکه ظرفیت داشتن همه رو هم نداره.... مشکل از مردهاست که راست و دروغ بهم می بافند و بوویی از شرافت و مردانگی و تعهد نبردن.... هرزه و کثیفن

فقط و فقط و فقط واسه پول خانوادم و چاپیدن اونها با من ازدواج کرده بود. اصلا قصدش زندگی نبود. فقط کیس ...

خیلی ازدواج اینطوری زیاد شده 

خیلی خیلی... جالب اینجاست سفارش می کنن حواست باشه چیزی از جهاز کم و کسر نباشه که مجبور نشن توو زندگی بخرن، یا دختر شاغل یا دختر پولدار بگیرن که خرج پسرشون رو بده....

خدا نجاتت داده... حسرت یه مانتو...‌ یه وعده غذایی که هوس کردی و ... توو خونه خودت رو به دلت می ذاشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی بی اعتقاد شدم. فکر میکنم اکر خدا بهم توجه داشت و براش مهم بودم منو گیر این آشغال نمیانداخت. ...

گاهی وقت ها امتحان های زندگی و مشکلات و... از حد تحمل و توان انسان خارج هست. گاهی هم اشتباهات عرفی به اسم پایه و مبنای دین به خورد آدم ها داده میشه....

خدا هیچکس رو بیشتر از توانش امتحان نکنه

برات از خدا آرامش و صبر روز افزون می خوام

یه چند تا از دلایلت مثل زندگی من بود شوهر منم ۳۶ سالشه خیلیییی وابسته به مادرشه ، بااینکه یه خواهر ...

اینکه توو عقد اینطوری قطع ارتباط می کنه

وای به بعد از عروسی.... 

2728
ولی من خیلی معتقدم که حتما یک حکمتی داشته که ۵سال باهمچین ادمی باشم و تحربه کسب کنم

بعضی تجربه ها باعث میشه آدم فرصت های زندگی رو از دست بده ... یا خیلی خیلی گرون تموم میشه.... 

مخصوصا توو بحث ازدواج دخترا، منم به حکمت خدا معتقدم ولی آداب و رسوم عرفی هم کم توو بدبخت کردن دخترا بی تقصیر نیست.... دکتر هلاکویی تووی سخنرانی افسردگی میگن همه جای دنیا تعداد زنان افسرده بیشتر هست نسبت به مردان بخاطر ظلم ها و تبعیض های خانوادگی و اجتماعی و....

شوهر منم اوایل میگفت جهیزیه رو صددرصد خودت باید بیاری و من یه قاشق چایخوری هم نمیخرم ولی هرچی هم آو ...

اینا رو توو جلسه خواستگاری هم میگن ها

چه فکری پیش خودشون کردن؟ از خداشونم باشه دخترشون رو می گیریم؟! یه چیزی هم باید بدن و تا اخر عمر دست و پامون رو ببوسن دخترشون رو عروس کردیم؟ واقعا چه فکری می کنن اینطوری میگن؟

2738
خوب قصد زندگی داشته. این نامرد قبل از عقد حتی گفت من اجبارت نمیکنم که کار کنی. خودت دوست داشتی کار ک ...

خیلی خیلی بد شده..... انگار بجای عروس می خوان کلفت بگیرن و داماد رو هتل نشین تحویل بدن یه جوری که پول توو جیبی دائمی هم داشته باشه. نمی دونم چرا اینقدر همه چی عجیب و غریب شده؟

اینا رو توو جلسه خواستگاری هم میگن ها چه فکری پیش خودشون کردن؟ از خداشونم باشه دخترشون رو می گیریم؟ ...

نمیدونم والا طرز فکر همسر من و خانوادشون چجوریه ؟

ولی خیلیا دیدم اینایی که شما گفتی رو میگن

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
نمیدونم والا طرز فکر همسر من و خانوادشون چجوریه ؟ ولی خیلیا دیدم اینایی که شما گفتی رو میگن

برای خودم پیش اومد.... تو جلسه خواستگاری علنا گفت 

پدرم گفت من توان ندارم پله های دادگاه رو دنبال تو بالا و پایین برم... این اومده کلفت ببره، هتل نشین زندگی کنه و اگه چندرغاز هم پول کف دستت اومد ازت بگیره... قابل اعتماد نیست... تازه معرف فرستاد و مطمئن بود.... خیلی زیاد شده ....

حال خیلی هاست.... یعنی عید غدیر امسال فقط از خدا خواستم آدم اشتباهی های زندگیم رو ازم دور کنه برای ...

الهی منم زود ازدواج کنم برم😔

الهی همه نجات پیدا کنن

همه موفق بشن

همخ از غم دور بشن 

همه یه امین بگن 

با یه صلوات 

ااهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

الهی بحق غدیر به حق امام علی ..هممون خوشبت بشیم و نجات پیدا کنیم و همیشه شاد باشیم 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2706