2726

انشالا خدا بیشتر بهشون بده و بهترینا رو داشته باشند .

25 سالمه اجتماعی نبودم خواستگار نداشتم تا حالا نمیدونم اسم حسی که دارم چیه اما حسادت نیست. وقتی میبینم دوستم که همسنمه ازدواج کرده یا کلا این جا دارم میخونم که خانم های از من کم سن تر خواستگار دارند ازدواج کردند حالم از خودم بد میشه دخترایی بودند که یادمه ترم سه دانشگاه بودم و همکلاسم بودند  حالا بعد گذشت چند ترم دیدم حامله اند  تو دلم میگفتم اینا بچه اند پخته نیستند اصن کی اینا رو میگیره اما حالا دیدم....

بعضی از دوستام که با هم بودیم و اونموقع ها از بی شوهری حرف می زدند الان ازدواج کردند و درگیر بچه دار شدن و من... هیچیندارم و تحقیر شده ام انگار 

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر نداشتن تحقیر شدنه؟ تاپیکاشونو که داری میبینی عزیزم چه زندگیای داغونی دارن . باید انتخابی که میکنی درست باشه سن و سال و زمان ازدواج مهم نیس. و اینکه تو به عنوان یه دختررجوون الا تو ای دوروزمونه باید سعی کنی مستفل باشی درستو بخونی مطمئن باش موقعیت خوب ازدواج پیش میاد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728

عههه همششش ۲۵سالته خیلییی فرصت داری از الان اجتماعی باش ساده خوش پوش و مهربون همه جا انشالله ب حق امام حسین این ماه تاپیک نامزدی میزنی😍

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿

هیچوقت همچینین فکری نکن منم مجردک بودم اطرافیانم ک کوچیکترازمن بودن ازدواج میکردن من داشتم ازمجردبودنم لذت میبردم البته همه ی اینارو مدیونم داداشمم خیلی هوامو داشت تو۲۳سالگی ازدواج کردم منم مثل شما اجتماعیی نبودم شمام نگران نباش من دیدم کساییرو ک دیرازدواج کردن ولی بخت بلندی داشتن انشالله ک خیلی زود ی بخت عالی میادسراغتون😘🌹

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

عزیزم درسته ک اجتماعی نیستی

ولی تلاشتو بکن تو اجتماع باشی

تو مساجد و جشن و روصه ها زیاد برو. میدونم حالا کمتر تشکیل میشه و با ماسک کسی آدمو نمیبینه 

ولی ب هرحال اگه قسمت آدم باشه یکی میاد جلو برا خاستگاریت

دیگه این ک کلاس های متنوع برو. مثلا کلاس خیاطی. اونجاهمه هنرجوهای می‌بیننت و تو فامیلشون کسی پسرداشت بشون معرفی میکنن و... 

میتونی از کانال های همسریابی مطمئن هم استفاده کنی و بشون اطلاعاتتو بدی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
چرا خواستگار نداری!؟

اجتماعی نبودم تا حالا 

فکر هم نکنم کسی بیاد با قد بلندم178

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

با اونایی ک میگن وقت داری مخالفم

ی دختر نیازاشو با کی برطرف کنه؟ صرفا ن جنسی، ک عاطفی 

دعا کن تا خودت خودش برات ی خوبشو چجور کنه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
اجتماعی نبودم تا حالا  فکر هم نکنم کسی بیاد با قد بلندم178

منم 173 ام

شوهرم 180 و خرده ای

یکی ام داشتم دومتر بود ماشالله😁

البته قبول دارم. خیلی خاستگارام قدشون از من کوتاه تر بود نامردا

چ میشه کرد. قد بلندی تورو خیلیا حسرتشو میخورن پس نگرانش نباش