2726
شنیدم جوش شیرین واب لیمو خوبه پماد زینک اکساید هم خوبه بعد حمام بزنی 

من که مجردم اینا برام مضر نیست؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شنیدم صابون سفید اب خوبه البته اصلش  ولی تو این کرونا نمیتونم برم بخرم⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩

از دیجیکالا سفارش بده..

خیلی ام‌عالین...

من واسع کشاله رانم میزنم واقعا تاثیر داره

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
از دیجیکالا سفارش بده.. خیلی ام‌عالین... من واسع کشاله رانم میزنم واقعا تاثیر داره

واقعن 😃

خدا کنه جواب بده از الان موندم تو فکر ازدواجم خجالت میکشم اگه همین طوری تیره بمونه⁦☹️⁩😶

واقعن 😃 خدا کنه جواب بده از الان موندم تو فکر ازدواجم خجالت میکشم اگه همین طوری تیره بمونه⁦☹️⁩😶

اره خیلی خوبه..پودرش کن بزن اونجوری تاثیرش بیشتره...

ژل رفع سیاهی کشاله ران و زیر بغل سروینا ام خوبه...

اما باید مداوم بزنی...مثلا روزی ک میزنی کاملا سفید پیکنه مثه کرم پودر خخخخ

ی روز نزنی دوبهره تیره 

اما سفید ابو حتما بزن خیلی خوبه...

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
2706