1874
1959

میخوام برای حاجاتتون حمد بخونم.

شما هم اگه دوست داشتین برام دعا کنید ان شاء الله حضرت علی کمکمون کنه.   

خدایا صدامو میشنوی😔 فقط یه بچه سالم میخوام

عیدت مبارک  

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

لطف میکنی برام بخونی😊برات 10 تا صلوات میفرستم 😚🙏🏻

🥀🌸روز 99/9/9بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🦋🍀🌷کسی که از یه خانم🧕🏻انتظار فرشته🧚‍♂️ بودن و داره پس باید براش بهشتو🍁فراهم کنه مگه الکیه🌿🌺😑🤨اگه لایکم کردی همراهش یه صلواتم برای مشکلم میفرستی🌸🌼🙏🏻 (کاربر قدیمی🏵️.ترکیده نشدم ایمیلمو پاک کردم) 🐝🌲در ضمن🌸🦄 هر کی که تو امضاش🍃 دعا و صلوات لازم داره براش میفرستم و لایکتون میکنم😚💮🌹☺️مرد متاهلی در مجلس گفت:زن مانند کفش می‌ماند کهنه که شد میشد آن را عوض کرد و کفش نو به پاک کرد...🌾🍂🍁حکیمی در میان جمع گفت:بله این مرد درست می‌گوید! برای مردی که خودش را در حد پا بداند زن برایش همچون کفش می‌ماند...!اما مردی که خود را در حد سر بداند زن برایش همچون تاج می‌ماند...🍀انتخاب با خودته سر باشی یا در حد پا بمونی🍃🌲این متن و میدوستم:🥀💕زندگی از مرگ پرسید:چرا انسان ها عاشق من هستند ولی از تو متنفرند؟ مرگ پاسخ داد🐣:برای اینکه تو یک دروغ زیبایی و من حقیقتی تلخ...🥀🌺 درخت بامبو 5 سال زیر خاک میمونه و رشدش دیده نمیشه اما در سال پنجم 25 متر رشد میکنه! 😶😲پس صبور باش🙃اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ😔🤲🏻

برای من لطفا 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
1967

مرسی ،اگه دو میلیون داری بهم عیدی بده

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

مرسی گلم عیدت مبارک🌹

آهای عشقم♥️من حسود نیستم فقط‼️از تموم آدمهایی که نگات میکنن😐باهات حرف میزنن😬بهت فکر میکنن😤دوستت دارن متنفرم...🤬😠😑 تو برای خودمی والسلام :)🚫😘😍خدایا بین خودمون بمونه😇من خیلی حسودم😁لطفا اونی ک من دوستش دارم رو در نظر بقیه به شکل قورباغه قرارده😱😅آمین😐😬
8
1718