2726
عنوان

بچه ها من درس بخونم یا نه

539 بازدید | 16 پست

تمام فکرم اینه برم دانشگاه کنکور تجربی بدم‌ولی مشکلم تنها دخترمه ک کسی نیست بگیرش حتی برای دانشگاهمم کسی نیست بگیرش 

چکارکنم هدفمم تجربی رشته خودم ۲۳ سالمه 

دخترم ۱۴ماهششه

بخونم یا نه

نمیدونم چکارکنم 

لطفادعام کنید☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتم و برای دخترم میذاشتم.اما اگه بعدش میخوای هی غربزنی و حسرت بکشی پس کاری که واقعا میخوای وکن

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.

ن بچه از تو واجب تره اونوقت بی مهر مادرش بزرگ میشه بحرفت گوش نمیده کلا خوب نیس بچه باید باماما بزرگ بشه

زنداداش مهندسه اما وقتی که حامله شد کار زد کنار گفت بچه ام آینده ام باید تلاش کنم که خوب به بار بیاد الانم والا راس بچه هاش اینقد با ادب که نگو

ای کاش تواین😭 روزهای عزیز من نی نی دار میشدم لطفا دعاکنین نی نی سایت های عزیزممنونم 

تو دانشگاه ۶۰ سال هم داریم یه نفر رو داشتیم ۸۵ سالش بود داشت لیسانس می‌گرفت سه موقعایی سر کلاس خوابش می‌گرفت چرت میزد همه فکر می‌کردن مرده 😂بیچاره جون نداشت حتی حرف بزنه نمیدونم برای چی ادامه میداد ولی در کل گفتم بدونی برای هیچی دیر نیست و از طرفی بچه هم میشه به کسی مطمئن سپرد و واحد کمتر برداشت هفته ای دو بار یا یه باری بری دانشگاه البته غیر حضوری ام داریم

همسرم همه زندگیمه🏵️⁩،سادات حسینی هستم 🌷⁦❤️⁩
2706