2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی یک کدبانو این موقع صبح اینجا نیست؟!    

هس من ویارم افتاده رو مرغ حتی نمیخوام بهش فکر کنم

بجا منم بخورین نوش جونت😁

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

بستگی داره ،من چشمی میریزم ،چون خودم خیلی دوست دارم معمولا زیاد درست میکنم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بریز روش دیگه تا حدی که احساس کنی کافیه

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
هس من ویارم افتاده رو مرغ حتی نمیخوام بهش فکر کنم بجا منم بخورین نوش جونت😁

آخی  

ببخشید.... میتونم درکت کنم، تجربه‌اش کردم...  شما به چیزای خوب خوب فکر کن.

سلام عیدتون مبارک بستگی به ذائقه اتون داره من زرشک دوست دارم بیشترمیریزم هرکس یک قاشق یادوقاشق م ...

سلام عزیزم

ممنونم، کمکم کردی. 

ان‌شاءالله از امیرالمومنین عیدی بگیری  

هس من ویارم افتاده رو مرغ حتی نمیخوام بهش فکر کنم بجا منم بخورین نوش جونت😁

عه منم‌۹ماه بارداری تاچندماه بعدشم‌لب ب مرغ نمیزدم جایی هم‌میدیدم عق میزدم.پسرداری بسلامتی یادختر؟

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
سلام عیدتون مبارک بستگی به ذائقه اتون داره من زرشک دوست دارم بیشترمیریزم هرکس یک قاشق یادوقاشق م ...

چه خوب که شمام پروفایلتون رو عوض کردید  

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫

من خیلی زرشک دوست دارم برای همین 5 6 قاشق می ریزم داخلش

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
2706