2726

امکان نداره مرد اینطوری باشه حتما یه مشکلی داره

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا  اولین موردیه میشنوم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
شما یه سال فرصت داشتین که ازهمه نظر بررسیش کنید یعنی نفهمیدید که میل جنسی نداره؟

اره والا نامزد من که الان عقدیم‌ تو دوران قبل عقدخودشو به اب و اتیش میزد حرف جنسی بزنیم ولی من خودمو میزدم به اون راه   

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
شما یه سال فرصت داشتین که ازهمه نظر بررسیش کنید یعنی نفهمیدید که میل جنسی نداره؟

خوب رفت و امد خونه هم نداشتیم در حد مهمانی و با حضور جمع بوده.یعنی گزاشته واسه خونه خودمون؟

ببخس ميگم دختر عمم عقد بود پسره اصلا انگيزه جنسي نداشت طلاق گرف

نامزد بود فسخ كرد ببخشيد

حتي كنارس نمينشست منظورم اونكارا تيستا

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
خوب رفت و امد خونه هم نداشتیم در حد مهمانی و با حضور جمع بوده.یعنی گزاشته واسه خونه خودمون؟

يعني هچوقت تنها نشدين ك بوستون كنه؟؟؟

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

باهاش صحبت کن و بگو یکی از مسائل مهم دوام زندگی مشترک رابطه ست

بهتره هنوز اولشه برید مشاوره سکسولوژی و مشاور خانواده وگرنه ممکنه دیربشه...اگر مشکلی باشه همین اول متوجه بشی بهتره

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

چرا با خودش حرف نمیزنی؟از الان یادبگیر که دغدغه هات رو بهش محترمانه بگی

از حرف زدن خستم
2706