2726
عنوان

بیایین بگین قیافم چطوره ب سنم میخوره یا ن💕

| مشاهده متن کامل بحث + 12865 بازدید | 595 پست
دست خودم نیست😂اصلا اعتماد ب نفس ندارم بهترین لباسای دنیاروهم بپوشم باز میگم ب من نمیاد نامزدمو دیوو ...

گناه داره نکن😂

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میذاری یا برم ؟

گذاشتم ۳ بااااار

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
گناه داره نکن😂

پوستشو کندم 😂اگه بگه بهت میاد میگم دروغ میگی اگه بگه بهت نمیاد قهر میکنم چ کنه بدبخت چ ککککنننننه

۹ /۹/ ۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍وای خدایا شکرررررت...
ندیدم 😩

اول خودت بزار🤪😍

پوستشو کندم 😂اگه بگه بهت میاد میگم دروغ میگی اگه بگه بهت نمیاد قهر میکنم چ کنه بدبخت چ ککککنننننه

وای😂😂😂😂😂😂

2706